0

کریمی: دل مردم را شاد خواهیم کرد

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

کریمی: دل مردم را شاد خواهیم کرد

جواد کریمی پاسور تیم زیر 23 سال ایران که از امروز بازی های خود را در راه قهرمانی آسیا آغاز می کنند گفت: یکی از ویژگی های خوآن سی چلو این است که در ترکیب تیم ما پاسور اول یا دوم (یا پست های دیگر) معنا ندارد و در زمان نیاز برای اجرای تاکتیک مورد نظر از بازیکنانی که می توانند عملکرد بهتری داشته باشند استفاده می کند. با توجه به این موضوع بین من و حمودی به عنوان پاسور هیچ فرقی وجود ندارد.


وی تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به تمرینات انجام شده به صددرصد آمادگی رسیده ایم و برای کسب عنوان قهرمانی به اردبیل آمده ایم تا لبخند بر روی هواداران والیبال بنشیند و دل آن ها شاد شود.


پاسور تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال در ادامه یادآورشد: از آن جا که کادر فنی به دنبال آنالیز بازیکنان است از بین تیم هایی که زودتر از زمان معین به محل برگزاری رقابت ها رسیده با تیم ازبکستان بازی تدارکاتی را انجام دادیم و در حین انجام این مسابقه عملکرد ملی پوشان به خوبی مورد ارزیابی قرار گرفت.


کریمی تصریح کرد: از نظر آب و هوایی اردبیل در شرایط خوبی است البته ۲ روز نخست که وارد این شهر شده بودیم تا حدودی سرما اذیتمان کرد اما خوشبختانه اوضاع بهتر شده است و مشکلی نداریم.

دوشنبه 11 اردیبهشت 1396  8:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها