0

زیدان: برای ما بازی برگشتی مقابل اتلتیکو وجود ندارد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

زیدان: برای ما بازی برگشتی مقابل اتلتیکو وجود ندارد

زیدان حساس ترین روزهای مربیگری خود در رئال را سپری می کند. او ممکن است با این تیم دبل کند و در صورت ناکامی شاید از رئال اخراج شود.

 

به گزارش "ورزش سه"، رئال فردا در برنابئو بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان را مقابل اتلتیکو برگزار خواهد کرد. رئال در لالیگا هم با امتیاز برابر و یک بازی کمتر از بارسا شانس اول قهرمانی محسوب می شود.

 

 

 زیدان: برای ما بازی برگشتی مقابل اتلتیکو وجود ندارد

 

 

زیدان در نشست خبری این بازی گفت:« می دانیم که بازی رفت چه اهمیت بالایی دارد. باید به این فکر کنیم که بازی برگشتی وجود ندارد و همینجا کار را تمام کنیم. از دقیقه 1 تا 90 باید تمرکزمان را حفظ کنیم و از هواداران هم می خواهم که مثل بازی با والنسیا، حمایت 100 درصدی از ما داشته باشند. حمایت هواداران در برنابئو همیشه یک پوئن مثبت برای ما محسوب می شود.»

 

آمار خوب برابر اتلتیکو در لیگ قهرمانان:« در سه سال گذشته بر اتلتیکو در لیگ قهرمان غلبه کرده ایم ولی گذشته مربوط به گذشته است و هیچ ارتباطی به بازی فردا ندارد. حالا 2 مسابقه کاملا متفاوت پیش رو داریم و آمارهای مثبت گذشته به کارمان نخواهد آمد.»

 

جانشین بیل:« با بازیکن مدنظرم برای جانشینی بیل صحبت کرده ام. با دیگر بازیکنان هم به همچنین. من عادت دارم که با هر بازیکن به صورت اختصاصی حرف بزنم و البته یک جلسه مشترک با همه بازیکنان هم پیش از بازی ها ترتیب می دهم.»

 

سبک خشن بازی کاسیمیرو و ترس از اخراج او:« به این فکر کرده ایم. مقابل بارسا 10 نفره شدیم و برعکس برابر بایرن تیم مقابل بود که ده نفره شد. هر اتفاقی ممکن است بیفتد. سبک بازی کاسیمیرو خاص است و اهمیت حضور او در زمین برای ما بالاست. از او نخواسته ام تغییری در شیوه بازی خودش ایجاد کند. کاسیمیرو حرفه ای است و می داند که نباید به ضرر تیم کاری انجام دهد. او وظایفش را خیلی درست و کامل انجام می دهد.»

 

شانس صعود:« هر دو تیم شانس برابری برای صعود به فینال دارند. بدون فکر کردن به بازی برگشت، قصد داریم تمام توانمان را در زمین گذاشته و نتیجه مطلوبی کسب کنیم. فقط باید به بازی رفت فکر کرد.»

 

ناواس و شایعات جذب دخیا:« با او در این مورد صحبت نکرده ام ولی چه از لحاظ روحی و چه بدنی، کاملا آماده بازی فرداست.»

 

آینده:« فقط به بازی فردا فکر می کنم؛ نه به دبل کردن و نه به اینکه آینده ام چه خواهد شد. در این مورد چیزی نمی دانم علاقه ای هم ندارم در موردش فکر کنم.»

 

واران:« شرایط او خوب است و فقط په په را در دفاع نداریم. ناچو، راموس و واران برای مسابقه فردا آماده هستند و این خبر خوبی است.»

دوشنبه 11 اردیبهشت 1396  5:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها