0

کارواخال: بهترین دفاع راست جهان نیستم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

کارواخال: بهترین دفاع راست جهان نیستم

دنی کارواخال در بهترین روزهای فوتبالی خود چه به لحاظ فردی و چه گروهی قرار دارد.

 

به گزارش "ورزش سه"، رئال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیده و باید فردا به مصاف اتلتیکو برود. در لالیگا نیز رئال شانس اول قهرمانی محسوب می شود.

 

 

 کارواخال: بهترین دفاع راست جهان نیستم

 

 

کارواخال در آستانه دربی اروپایی مادرید گفت:« همه دربی ها ویژه و خاص هستند؛ به خصوص که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم باشد. این بازی به خودی خود در بازیکنان انگیزه ایجاد می کند.

اتلتیکو همیشه حریفی دشوار بوده و برنده بازی را جزئیاتی کوچک تعیین خواهند کرد. آنها روی ضربات ایستگاهی خطرناکند و باید بسیار مراقبب باشیم. به عقیده من، گل نخوردن در بازی رفت اهمیت زیادی دارد؛ چرا که در بازی برگشت، گل زده در خانه اتلتیکو ارزشی دو برابر پیدا خواهد کرد.»

 

آمار خوب رئال در لیگ قهرمانان برابر اتلتیکو:« از این جهت فشاری اگر باشد روی اتلتیکو است و ما اصلا به بازی های گذشته فکر نمی کنیم. هدف ما رسیدن به فینال لیگ قهرمانان و نیز قهرمانی در لالیگا است.»

 

بهترین دفاع راست دنیا:« نه خودم را با کسی مقایسه می کنم و نه معتقدم در دنیا بهترین هستم. از هر لحاظ شرایط خوبی دارم و فقط به بازی فردا فکر می کنم.»

 

ایسکو:« او یک بازیکن متفاوتی است و یک هافبک خلاق تمام عیار؛ با این حال 24 بازیکن یکدست هستیم و این کار مربی را برای تعیین 11 نفر اصلی مشکل می کند.»

 

برنابئو:« هواداران می توانند یار دوازدهم ما باشند و امیدوارم در تمام 90 دقیقه حامی ما باشند. اطمینان دارم به کمک آنها بر اتلتیکو پیروز خواهیم شد.»

دوشنبه 11 اردیبهشت 1396  5:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها