0

جنجالی‌ها با کاپیتان پرسپولیس آشتی کردند (عکس)

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

جنجالی‌ها با کاپیتان پرسپولیس آشتی کردند (عکس)

شوخی بازیکنان پرسپولیس در کلیپی بعد از قهرمانی این تیم باعث رنجش سیدجلال حسینی و موضع این کاپیتان علیه بازیکنان هم‌تیمی‌ شده بود.

 

به گزارش "ورزش سه"، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، حسین ماهینی، مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده 5 بازیکنی بودند که در کلیپی بعد از قهرمانی این تیم صحبت‌های به شوخی مطرح کرده بودند که باعث رنجش سیدجلال حسینی شده بود و کاپیتان باتجربه سرخپوشان را وادار به انجام مصاحبه‌ای علیه آنها در نیمه شب کرد. 


این ماجرا روزهای بعد هم ادامه پیدا کرد و سیدجلال حسینی ناراحت از این شوخی‌ها به بی‌محلی علیه این بازیکنان پرداخت و در چند مرحله نیز پذیرای درخواست آشتی آنها نشده بود تا این مساله به حاشیه‌ای بزرگ برای سرخپوشان تبدیل شود. اولین چالش برای تیم قهرمان لیگ شانزدهم از همین نقطه شکل گرفته بود و طی بازی برابر پدیده و جشن گل‌های این تیم نیز کاملا مشهود بود.


با این حال همبستگی پرسپولیسی‌ها در ماجرای اعتصاب طی روزهای اخیر باعث شد تا یخ این ماجرا هم شکسته شود و بازیکنان این تیم با فراموشی اتفاق رخ داده بار دیگر در کنار یکدیگر قرار گیرند و برای جدال حساس مقابل الوحده امارات که سرنوشت پایان فصل سرخپوشان را رقم خواهد زد، آماده شوند.


حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، مهدی طارمی و محسن مسلمان در این تصویر به یادماندنی در کنار سیدجلال حسینی قرار گرفته و بار دیگر سر به سر کاپیتان باتجربه سرخپوشان می‌گذارند تا نشان دهند حاشیه در این تیم به پایان رسیده و بار دیگر آنها با کلید واژه‌ی اتحاد و یکدلی به دنبال موفقیتی دیگر هستند. موفقیتی که می‌تواند با پیروزی برابر الوحده مسیر تازه‌ای پیش روی آنها قرار داده و حتی به صعود به مراحل بالاتر نیز امیدوار باشند.


شاگردان برانکو بعد از عبور از جنجال و حواشی هفته‌های اخیر اکنون در یک قدمی پایان لیگ هستند؛ جایی که باید برابر سیاه جامگان با روحیه بالا و فیرپلی به دنبال اهداف شخصی خود نیز باشند. هر کدام از چهره‌های این تیم نیز اهداف شخصی و تیمی خاص خود را دارند. برای فراموشی قهر با هواداران، برای رکوردزنی در لیگ برتر، حفظ عنوان برترین دفاع لیگ، کمترین شکست فصل، دستیابی به رکورد گلزنی، افزایش کلین شیت و ... در کنار بازی جوانمردانه که بازیکنان پرسپولیس را مجاب می‌کند در هفته‌ی پایانی نیز با روحیه و انگیزه بالا در زمین حاضر شوند و امیدوار به کسب نتیجه باشند. خصوصا اینکه ابر حواشی نیز سایه خود را از سر این تیم دور کرده است.

 

 جنجالی‌ها با کاپیتان پرسپولیس آشتی کردند (عکس)

دوشنبه 11 اردیبهشت 1396  4:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها