0

نبود سرمایه «سیروس الوند» را بار دیگر به تلویزیون کشاند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

نبود سرمایه «سیروس الوند» را بار دیگر به تلویزیون کشاند

نبود سرمایه «سیروس الوند» را بار دیگر به تلویزیون کشاند

 


میزان/ کارگردان فیلم آنجا همان ساعت گفت: داستان و فیلمنامه سریال جدیدم را خودم نوشته و به دغدغه‌های روز جامعه خواهم پرداخت، هم‌اکنون شبکه پخش کننده این اثر مشخص نشده و منتظرم تا مذاکرات نهایی از سوی تلویزیون به پایان برسد.


سیروس الوندسیروس الوند نویسنده و کارگردان سینما درخصوص آخرین وضعیت فیلم "آنجا همان ساعت" گفت: سال گذشته قرار بود ساخت فیلم "آنجا همان ساعت" را آغاز کنم اما سرمایه اش جور نشد و نتوانستم آن را به فجر برسانم و هنوز هم همان مشکلات گریبان گیر این پروژه است.


وی با اشاره به حضور دوباره خود در تلویزیون افزود: به تازگی پیشنهادی از سوی تلویزیون داشته ام و میخواهم در صىورت امکان مجموعه ای را برای سیما تولید کنم.


این کارگردان سینما و تلویزیون در مورد داستان این مجموعه تصریح کرد: داستان و فیلمنامه این سریال را خودم نوشته و به دغدغه های روز جامعه خواهم پرداخت. هم اکنون شبکه پخش کننده این اثر مشخص نشده و منتظرم تا مذاکرات نهایی از سوی تلویزیون به پایان برسد

 

الوند با ابراز گلایه از عدم حمایت فارابی درباره ساخت فیلمش خاطرنشان کرد: امسال هنوز برای دریافت وام اقدامی نکرده ام اما پارسال فارابی هیچ کمکی را برای ساخت این فیلم به ما نکرد. همه چیز تا بیست روز آینده مشخص می‌شود که با به سراغ فیلم میروم و یا اینکه مجموعه تلویزیونی را کلید می‌زنم.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 11 اردیبهشت 1396  1:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها