0

میزان دریافتی پرسپولیسی‌ها چقدر است؟

 
gomnam68
gomnam68
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 847
محل سکونت : خراسان رضوی

میزان دریافتی پرسپولیسی‌ها چقدر است؟

 

میزان دریافتی های قهرمانان لیگ برتر چقدر است؟بازیکنان پرسپولیس بعد از اینکه متوجه شدند آبی پوشان پایتخت درصدی از قراردادشان را دریافت کردند به نشانه اعتراض سه روز تمرین نکردند و بدون انجام تمرین به مصاف تیم ذوب آهن رفتند. 
 
البته طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس مدعی شده است که بازیکنان پرسپولیس تاکنون 70 درصد از قراردادشان را دریافت کردند و نباید اعتصاب می کردند اما بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی با ذوب آهن اعلام کردند که 60 درصد از قراردادشان را از باشگاه طلبکار هستند. 
 
پندار خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس درباره این مطلب گفت: بازیکنان پرسپولیس 70 درصد از قراردادشان را دریافت کردند اما امتیازاتی همچون دریافت پاداش هم در قراردادشان وجود دارد. به طور مثال بازیکنی که باید 10 درصد پاداش بگیرد با کسر همین درصد مدعی شده که 60 درصد از باشگاه طلبکار است. 
 
مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: قراردادهای بازیکنان طبق تصمیم اعضای هیئت مدیره اطلاع رسانی می کنیم تا میزان دریافتی بازیکنان مشخص شود. 
 
اگر قراردادهای بازیکنان پرسپولیس شفاف سازی شود در آن صورت میزان دریافتی ها مشخص می شود.
 
البته قراردادهایی که در سازمان لیگ برتر فوتبال ثبت شده است امتیازات در نظر گرفته شده در قراردادهای بازیکنان در آن گنجانده نشده است و همین موضوع ابهاماتی در میزان قراردادهای سرخپوشان پایتخت ایجاد کرد و به طور دقیق این موضوع قابل بررسی نیست. 
یک شنبه 10 اردیبهشت 1396  9:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها