0

2 مدافع، بهترین های فصل رئال مادرید!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

2 مدافع، بهترین های فصل رئال مادرید!

کریستیانو رونالدو با 34 گل زده، بهترین گلزن فصل رئال بوده و این اتفاق عجیبی هم نیست؛ ولی بسیاری دو مدافع را بهترین های فصل رئال تا به اینجا می دانند.

 

به گزارش "ورزش سه"، دنی کارواخال و مارسلو، دو مدافع راست و چپ رئال مادرید تا به اینجای فصل در 27 گل رئال نقش مستقیم داشته اند. دو مدافعی که نمی توان نقش شان در پیروزی شب گذشته رئال بر والنسیا را نادیده گرفت.

 

 

 2 مدافع، بهترین های فصل رئال مادرید!

 

 

مارسلو با زدن 3 گل و ارسال 12 پاس گل و نیز کارواخال با یک گل و 11 پاس گل در همه رقابت ها، تاثیرگذاری خود در ترکیب رئال را اثبات کرده اند. خیلی ها این دو را در پست خود بهترین بازیک دنیا نیز می دانند.

 

 

 2 مدافع، بهترین های فصل رئال مادرید!

 

 

شب گذشته پاس گل اول رئال را کارواخال به رونالدو داد که دهمین پاس گل او در لالیگا بود و گل دوم رئال که دقیقه 86 به ثمر رسید و ارزشی سه امتیازی داشت نیز توسط مارسلو وارد دروازه والنسیا شد. مارسلو در لالیگا 2 گل زده و 9 پاس گل داده است.

 

پیروزی رئال برای مارسلو از یک جهت دیگر نیز حائز اهمیت بود. او حالا بالاتر از روبرتو کارلوس، به عنوان یک بازیکن خارجی بیشترین پیروزی را در تاریخ رئال به دست آورده است. این رکورد با 211 برد در اختیار کارلوس بود و حالا مارسلو با 212 پیروزی آن را در اختیار دارد.

یک شنبه 10 اردیبهشت 1396  7:32 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها