0

واژگونی اتوبوس در گردنه اسدآباد همدان به خیر گذشت

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 154066
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

واژگونی اتوبوس در گردنه اسدآباد همدان به خیر گذشت

واژگونی اتوبوس در گردنه اسدآباد همدان به خیر گذشت

همدان - ایرنا - رئیس پلیس راه استان همدان گفت: برخورد یکدستگاه اتوبوس با قسمت عقب تریلی در گردنه اسدآباد منجر به واژگونی این وسیله نقلیه شد.

واژگونی اتوبوس در گردنه اسدآباد همدان به خیر گذشت

سرهنگ رضا عزیزی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: یکدستگاه تریلی دانگ فنگ ساعت یک و 30 دقیقه بامداد از همدان به سمت اسدآباد در حال تردد بود. 
وی اضافه کرد: راننده این تریلی در یکی از پیچ های گردنه متوجه وانت نیسان واژگون شده در سطح جاده و افراد اطراف این خودرو می شود که برای برخورد نکردن با آنها خودرو را به قسمت چپ جاده منحرف می کند. 
وی بیان کرد: در این هنگام یکدستگاه اتوبوس حامل 38 مسافر از مبدا اسدآباد به تهران در حال سبقت از یک کامیون بود که با تریلی که از مسیر مقابل در حال تردد بود مواجه می شود. 
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: راننده تریلی با مهارت قسمت جلو خودرو را به مسیر اصلی هدایت کرده ولی خودروی اتوبوس به قسمت عقب تریلی برخورد می کند. 
وی اظهارکرد: راننده اتوبوس در جریان این سانحه از هوش می رود و خودرو با توجه به قرار داشتن در سربالایی، به صورت خلاص حدود 250 تا 300 متر به سمت عقب و سراشیبی حرکت می کند. 
رئیس پلیس راه همدان بیان کرد: پس از حرکت خودرو به سمت عقب، این وسیله نقلیه به سمت راست جاده منحرف شده و در نهایت پس از برخورد با کوه به آرامی واژگون می شود. 
سرهنگ عزیزی افزود: چنانچه خودرو به سمت چپ جاده منحرف می شد این وسیله نقلیه به داخل دره عمیق سقوط کرده و احتمال زنده مانده سرنشینان آن کم بود. 
وی گفت: در این سانحه هشت تن از مسافران مجروح شده بودند که همه آنها از مرکز درمانی مرخص شدند ولی راننده و کمکی آن به علت شکستگی از ناحیه پا هم اینک در بیمارستان بستری هستند. 
خودروهای عمومی هفت درصد از سوانح جاده ای این استان را به خود اختصاص داده اند. 
7526/6993 
خبرنگار: علیرضا جهانگیری**انتشار: اکبر بهاروند

 

انتهای پیام /* 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1396  6:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها