0

اعضای باند سارقان مسلح توسط پلیس راه آهن دستگیرشدند

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 154066
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

اعضای باند سارقان مسلح توسط پلیس راه آهن دستگیرشدند

اعضای باند سارقان مسلح توسط پلیس راه آهن دستگیرشدند

تهران-ایرنا- فرمانده پلیس راه آهن کشور، از دستگیری باند سارقان مسلح و حرفه‌ای در اسلامشهر خبر داد.

اعضای باند سارقان مسلح توسط پلیس راه آهن دستگیرشدند

به گزارش روزیکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردارعلیرضا اکبرشاهی افزود: در پی دریافت برخی گزارش‌ها درباره سرقت اموال راه‌آهن توسط تعدادی ازسارقان حرفه‌ای که به صورت سازمان‌ یافته اقدام به سرقت درمحدوده استحفاظی پلیس راه آهن اسلامشهر می‌کردند، پیگیری این موضوع در دستور کار پلیس راه‌آهن قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه باند سارقان درکارخود بسیارحرفه‌ای بوده و با تجهیزات کامل و به صورت تخصصی از اموال راه‌آهن سرقت می‌کردند، گفت: دراین راستا پس از شناسایی نقاط آلوده ازحیث فعالیت این افراد، گروهی تشکیل شده و منطقه مورد نظر، تحت پوشش انتظامی قرارگرفت.
فرمانده پلیس راه آهن کشور ادامه داد: درهنگام عملیات، سارقان رفتار بسیار تهاجمی داشته و به منظور ایجاد وحشت و ناکام کردن مأموران پلیس با استفاده از اسلحه اقدام به تیراندازی به سمت آنان کردند.
سرداراکبرشاهی افزود: عوامل انتظامی با انجام اقدامات کنترلی لازم، ضمن خنثی‌سازی اقدام سارقان، موفق به دستگیری آنان شدند.
وی ادامه داد: درپایش میدانی تعدادی اسلحه شکاری، سلاح سرد و ابزارهای لازم برای سرقت اموال راه‌آهن، توسط مأموران کشف و ضبط شد.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: اقلام مسروقه شامل قطعاتی ازجمله باطری، لوله مسی،صفحه نگهدارنده ریل، انواع سیم و کابل و تجهیزات داخل قطارمانند بخاری و هواکش بود که به نمایندگان راه آهن تحویل داده شد.
سرداراکبرشاهی گفت: یکی از سارقان نیز در جریان این درگیری زخمی شد که بلافاصله برای درمان به بیمارستان انتقال یافت، پس از تشکیل پرونده، متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.
اجتمام9105*1724*
تنظیم: معصومه نیکنام * انتشار: حسین فتح الهی

 

انتهای پیام /* 

یک شنبه 10 اردیبهشت 1396  6:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها