0

تکنولوژی 4K چیست؟

 
faterrasa
faterrasa
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : شهریور 1393 
تعداد پست ها : 127

تکنولوژی 4K چیست؟

چرا 4K برای سیستم های AV پاناسونیک ایده آل است؟


امروزه ما شاهد تصاویر بزرگ و بزرگتر در فضاهای عمومی هستیم. از آنجا که ابعاد نمایشگرها افزایش یافته است، کیفیت Full-HD وضوح کافی را نداشته و ممکن است جزئیات بسیار ریز تصویر از دست برود. نمایشگر های پاناسونیک به فناوری های خاصی که موجب افزایش وضوح و میزان تولید رنگ می گردد، مجهز شده اند. 4K پاناسونیک در digital signage با ابعاد بزرگ به کار گرفته شده است.

4K چیست ؟

کیفیت خیره کننده 4K پاناسونیک 
 - نمایش تمام جزئیاتحدود 8.290.000 پیکسل، یا در 
حدود چهار برابر نمایشگر های 
Full-HD، تصاویر با جزئیات 
 بسیار دقیق نمایش داده می شوند.


کیفیت خیره کننده 4K پاناسونیک 
 

کیفیت خیره کننده 4K پاناسونیک 

تصاویر شارپ با حجم بالا 
 تصاویر بر روی یک نمایشگر نمایش داده شده، بنابراین دیتا در آن تقسیم نشده و بیننده می تواند بر روی یک صفحه ی متمرکز تصاویر را مشاهده کند.

تصاویر با کیفیت فوق العاده بالا در ابعاد بزرگ


تصاویر با کیفیت فوق العاده بالا در ابعاد بزرگ 

هنگامی که بازدیدکنندگان از فاصله ی نزدیک تصاویر را مشاهد می کنند، 4K فضای موثر و گیرایی را ایجاد می نماید. این فناوری برای اپلیکیشن های Signage که در مراکز تجاری استفاده می شوند، جهت جلب توجه مشتریان بسیار ایده آل می باشد.

نهایت زیبایی حتی در منابع غیر 4K

نسل جدید تکنولوژی پردازش تصویر پاناسونیک (پردازنده وضوح جزئیات) محتواهای غیر 4K نظیر تصاویر Full HD و سیگنال های PC را نیز با کیفیت بالا بازتولید می نماید. 
 * بهینه سازی فرکانس و سطح سیگنال ورودی موجب تولید تصاویر شارپ و شفاف می گردد.

 

نهایت زیبایی حتی در منابع غیر 4K نهایت زیبایی حتی در منابع غیر 4K


 

نهایت زیبایی حتی در منابع غیر 4K 

پس از انجام تجزیه و تحلیل دو بعدی فرکانس سیگنال های ویدئویی در هر صحنه و استخراج اطلاعات در توزیع فوق العاده بالا، بالا، متوسط، و با فرکانس پایین اجزای تصویر، مدار اصلاح تصویر منحصر به فرد پاناسونیک، هر بخش تصویر براساس اطلاعات استخراج شده بهینه سازی می شود.

رابط های مختلف برای ورودی ویدئو 4K 60p

مدل های سازگار با 4K پاناسونیک دارای یک رابط برای ورودی ویدئو 4K60p می باشد. علاوه بر پورت HDMI به DisplayPort که از ویدئو های 4k60p پشتیبانی می کند، مجهز شده اند. این امر دریافت ورودی از دستگاه های مختلف 4K را امکان پذیر کرده است. همچنین امکان اتصال SDI از طریق برد آپشنال 3G-SDI نیز فراهم است. 

رابط های مختلف برای ورودی ویدئو 4K 60p

یک شنبه 10 اردیبهشت 1396  5:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها