0

فراخوان عمومی برای برگزاری هر چه باشکوه تر جشن های نیمه شعبان

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81084
محل سکونت : تهران

فراخوان عمومی برای برگزاری هر چه باشکوه تر جشن های نیمه شعبان

 

فراخوان عمومی برای برگزاری هر چه باشکوه تر جشن های نیمه شعبان
 

 

به گزارش خبرگزاری شبستان ستاد مردمی بزرگداشت نیمه شعبان طی فراخوانی از عموم مردم، دستگاه ها، سازمان ها و نهادها خواسته است همزمان با ایام ماه شعبان المعظم و اعیاد شعبانیه بخصوص عید نیمه شعبان، نسبت به آذین بندی نمای خارجی و داخلی ساختمان ها و هرچه باشکوه تر برگزار کردن جشن های نیمه شعبان کوشا باشند.

 

تبلیغ و ترویج این فرهنگ و ترغیب مردم برای حضور پرشور در جشن های نیمه شعبان از جمله مواردی است که در این فراخوان به آن اشاره شده است.

 

در بخشی از این فراخوان آمده است: «در حالی ماه رجب، ماه خدا را پشت سر می گذاریم و از رحمتی بزرگ خارج می شویم که رحمتی وسیع تر و بس بزرگتر را پیش رو داریم و آن حلول ماه مبارک و باعظمت شعبان است که در آن چند تن از برترین های امت اسلام و اولاد پیامبر اعظم صل الله علیه وآله چشم به جهان گشوده و هستی را غرق در سرور و شادی نمودند. خداوند با هدیه این بزرگواران به زمین و آسمان منت نهاد و نعمت خود را به حد کمال رساند.

سلام بر شعبان و ظهور مولود موعودش و سلام بر ماه آغاز سرور و شادی آل الله؛ ماهی که در بین دو ماه بزرگ و شریف الهی همچون نگین انگشتری می درخشد. سلام بر ماهی که زمینه ساز رمضان است.»

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

شنبه 9 اردیبهشت 1396  3:42 PM
تشکرات از این پست
mty1378
دسترسی سریع به انجمن ها