0

پیش بینی ملی پوش ووشو: در باکو طلایی می شویم

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158642
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

پیش بینی ملی پوش ووشو: در باکو طلایی می شویم

پیش بینی ملی پوش ووشو: در باکو طلایی می شویم

تهران - ایرنا - عضو تیم ملی ووشو ایران گفت: این ظرفیت وجود دارد تا هر شش ووشوکار اعزامی ایران به چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی نتایج درخشانی کسب کنند.

پیش بینی ملی پوش ووشو: در باکو طلایی می شویم

یزدان میرزایی دارنده طلای مسابقات ووشو قهرمانی2016 روز چهارشنبه به ایرنا گفت: بازی های کشورهای اسلامی مهم و تیم ووشو اعزامی ایران به باکو جوان است.
وی ادامه داد: اردوی تیم ملی از فروردین ماه امسال آغاز شده و با توجه به تمرینات مداوم تیم سطح آمادگی ها افزایش و به حد انتظار رسیده است.
ووشوکار21ساله ایلامی به مانند عرفان آهنگریان دیگر سانداکارا اعزامی به باکو پیش بینی کرده هر شش ووشوکار ایران توان کسب مدال طلا را دارند زیرا سطح فنی ووشو ایران بالا است.
وی گفت: با برنامه ریزی های کادر فنی تمرینات به خوبی برگزار می شود و از طرفی این رشته در تمام استانهای ایران به سمت حرفه شدن گام برداشته است.
میرزایی اظهارداشت ووشو ایران در جهان دوم است و فدراسیون ایران نیز برای ارتقا این رشته حمایت لازم را اعمال داشته و دارد.
سانداکار وزن منهای 75 کیلوگرم اظهار امیدواری کرد که ایران در این بازی ها با اقتدار تمام ظاهر خواهد شد تا جایگاه ووشو ایران را بیش از این ارتقا دهد. 
**
«عرفان آهنگریان» دیگر ووشوکار عضو تیم ملی ایران نیز گفت: بازی های کشورهای اسلامی با اهمیت است و امیدوارم هر شش سانداکار کشورمان در جمهوری آذربایجان به مدال طلا برسند، اما باید توجه داشت که میدان مبارزه قابل پیش بینی نیست.
وی گفت: کادر فنی تیم ملی ووشو با انتخاب نیروی جوان در ترکیب تیم ملی ووشو اعزامی به باکو فرصتی را فراهم کرده تا بازیکنان با انگیزه قوی و برای کسب بهترین نتیجه در میدان مبارزه حاضر شوند.
این ملی پوش 20ساله ادامه داد: بازی های کشورهای اسلامی میدان خوبی است تا خود را ارزیابی کنیم.
دارنده مدال نقره رقابت های جام جهانی 2016ساندا چین در باره تمرینات در اردوی تیم ملی توضیح داد: اکنون دومین اردو در حال برگزاری است و به حدود 80 درصد آمادگی رسیده ایم و با برگزاری سومین اردو به آمادگی کامل خواهیم رسید.
در این رشته تنها شش سانداکار شامل معین حاجی زاده در وزن منهای 52 کیلوگرم، مهدی محمدی در وزن منهای 56کیلوگرم، عرفان آهنگریان در وزن منهای 60 کیلوگرم، سعید فاضلی در وزن منهای 70 کیلوگرم، فرود نظر در وزن منهای 65 کیلوگرم، یزدان میرزایی در وزن منهای 75 کیلوگرم با هدایت حسین اوجاقی و مربی گری کیوان شیرآقایی به بازی های کشورهای اسلامی اعزام می شوند.
چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی از 22 اردیبهشت ماه در جمهوری آذربایجان آغاز و تا یکم خرداد ماه ادامه خواهد داشت و کاروان 280 نفره ایران در 19رشته ورزشی به این رقابت ها اعزام می شود.
'برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام [email protected] همراه شوید.'
ورزشی**9250
خبرنگار:گلی سفیدزاده انتشاردهنده:علی خورسندی

 

انتهای پیام /* 

جمعه 8 اردیبهشت 1396  7:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها