0

نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی: رکورد بانوان اعزامی به باکو بالاتر از نفرات اول دوره قبل است

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 154066
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی: رکورد بانوان اعزامی به باکو بالاتر از نفرات اول دوره قبل است

تهران - ایرنا - نایب رئیس زنان فدراسیون دوومیدانی گفت: ‌پنج دونده و پرتابگر زن ایرانی به رقابت های باکو اعزام می شوند که همه این نفرات رکوردهایشان بالاتر از نفرات اول این مواد در سومین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در اندونزی است.

نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی: رکورد بانوان اعزامی به باکو بالاتر از نفرات اول دوره قبل است

پریسا بهزادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،‌‌ با اشاره به نفرات اعزامی به باکو شامل ‌سحر ضیایی (پرتاب نیزه)، مریم طوسی و فرزانه فصیحی (100 و 200 متر)، ‌سپیده توکلی (پرش ارتفاع و پرتاب نیزه) و امینه کشیری (پرتاب چکش) به عنوان تیم دوومیدانی زنان ایران افزود:‌ تیم ایران در دوره گذشته در دو رشته 100 و 200 متر با مریم طوسی و پرتاب وزنه لیلا رجبی شرکت کرده بود و توانست در هر سه ماده مدال طلا را کسب کند.
وی که قرار است به عنوان سرپرست تیم دوومیدانی زنان ایران به باکو اعزام شود، ‌ادامه داد: در رشته پرتاب نیزه ایران هیچ ورزشکاری در اندونزی نداشت، پرتابگری با رکورد 34 متر بر سکوی نخست ایستاد و این درحالی است که هم اکنون پرتابگر نیزه ایران که به باکو اعزام می شود رکوردش 46 متر است.
بهزادی در خصوص سطح آمادگی ورزشکاران اعزامی به باکو نیز گفت:‌ تمرینات ورزشکاران مواد مختلف دوومیدانی به طور مداوم و منظم در طول سال ادامه دارد و این ورزشکاران در استان های خود و زیر نظر مربیان شخصی شان تمرینات خود را پیگیری می کنند و درحال حاضر در شرایط خوب بدنی و فنی قرار دارند.
این مسئول دوومیدانی زنان گفت:‌ انتخاب ملی پوشان اعزامی به چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی براساس رکوردها صورت گرفته و نفراتی به این رقابت ها اعزام می شوند که رکورد آنان بالاتر از رکورد برترین نفرات سومین دوره بازی های کشورهای اسلامی است.
چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از 22 اردیبهشت تا اول خرداد ماه سال جاری به میزبانی باکو پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار می شود و کاروان ورزشی ایران در 17 رشته ورزشی و حدود 280 ورزشکار زن و مرد در این رقابت ها شرکت می کند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828**1379 
خبرنگار: خدیجه روزبهانی، انتشار دهنده: هادی افتخاری

 

انتهای پیام /* 

جمعه 8 اردیبهشت 1396  6:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها