0

بارش باران در قزوین و هراز و مه گرفتگی در اردبیل و کندوان

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 154066
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

بارش باران در قزوین و هراز و مه گرفتگی در اردبیل و کندوان

تهران- ایرنا- پلیس راهور نیروی انتظامی امروز (سه شنبه ) برای استان قزوین (اکثر محور ها )و محور هراز (محدوه گزنک)، بارش باران و همچنین برای استان اردبیل(محورهای اردبیل - مغان و اردبیل - آستارا) و محور کندوان(محدوده های ولی آباد و هزارچم)مه گرفتگی همراه به کاهش دید، اعلام کرد.

بارش باران در قزوین و هراز و مه گرفتگی در اردبیل و کندوان

به گزارش روز سه شنبه ایرنا براساس آخرین گزارش های دریافتی از وضعیت جوی و ترافیکی، پلیس راهور نیروی انتظامی برای محور کرج - چالوس(محدوده امیرکبیر تا کیلومتر 7 ) ترافیک سنگین و برای جنوب به شمال محورکرج - چالوس(از کیلومتر 7 تونل شماره 5) ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است . 
براساس این گزارش محورهای مسدودی در حال حاضر نیز شامل محور شمشک-دیزین در استان های تهران و البرز ،محور پونل -خلخال در استان گیلان و محور اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان به علت نبود ایمنی کافی است.
همچنین محور شیراز-جهرم در استان فارس به علت تخریب پل کشه برسی محدوده پاسگاه پلیس راه ،محور فرعی گنجنامه - تویسرکان در استان همدان به علت نبود ایمنی کافی ومحور استهبان- نی ریز در استان فارس به علت رانش زمین مسدود هستند .
این گزارش می افزاید :محور فرعی رودبار-کهنوج -قلعه گنج در جنوب استان کرمان به علت طغان رودخانه ، محور اشنویه-پیرانشهر در استان آذربایجان غربی به علت طغیان رودخانه و تخریب پل مسدود است .
در آزادراه قم به تهران از 29فروردین تا 20 شهریور ماه 96(محدوده عوارضی تا کیلومتر 12/5)روزهای شنبه،یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 0800تا1700و روزهای سه شنبه (از ساعت 0800تا 1200)به استثنای روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.
در ادامه این گزارش آمده است: در محور کرج - چالوس از اول اردیبهشت ماه تا 20شهریور ماه امسال (محدوده میدان امیرکبیر تا تونل کندوان - کیلومتر صفر تا 75) روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته (از ساعت 0800تا 1700) و روزهای چهارشنبه(از ساعت 0800 تا 1200)به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه ، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.
بر اساس اعلام پلیس راهور نیروی انتظامی به جزء محور هایی که درآنها مسدودی گزارش شده است سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است .
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن 88255555 (10خط) و 120 شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است. 
اجتمام ** 2181 **1776

جمعه 8 اردیبهشت 1396  6:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها