0

مرگ زن جوان در تصادف بزرگراه آزادگان

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 80574
محل سکونت : تهران

مرگ زن جوان در تصادف بزرگراه آزادگان

خبرگزاری تسنیم: تصادف کامیون با پراید در بزرگراه آزادگان منجر به مرگ زن جوان شد.

 


ساعت 6:32 صبح امروز برخورد شدید یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودروی سواری در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، حوالی بلوار الغدیر به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه 87 آتش‌نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

علیرضا فولادی؛ افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید به علت نقص فنی در حاشیه بزرگراه متوقف شده که ناگهان یک دستگاه کامیون به دلیل نامشخصی به شدت با قسمت عقب خودرو سواری برخورد کرده بود.

وی ادامه داد: براثر شدت این برخورد، خودروی سواری به قسمت سرعت بزرگراه پرتاب و هر دو سرنشین این وسیله نقلیه در میان آهن پاره‌های اتاقک متلاشی شده آن، گرفتار شده بودند.

افسر آماده منطقه چهار عملیات تصریح کرد: آتش‌نشانان بی‌درنگ با قرار دادن علائم هشداردهنده و قطع جریان برق هر دو خودرو، محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و پس از رفع نشتی بنزین خودروی سواری، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی نجات مشغول امدادرسانی به سرنشینان خودرو پراید شدند.

فولادی افزود: نیروهای عملیاتی در زمانی کوتاه هر دو سرنشین خودروی سواری (مرد و زن سی و سی و دو ساله) که به شدت دچار آسیب‌دیدگی شده بودند را از داخل اتاقک در هم پیچیده این وسیله نقلیه خارج کرده و برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس حضر در صحنه تصادف دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ پس از انجام معاینات پزشکی از سوی عوامل اورژانس مشخص شد زن جوان بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده و مرد جوان نیز که به شدت مجروح شده بود به مرکز درمانی انتقال یافت همچنین علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می‌شود.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

پنج شنبه 7 اردیبهشت 1396  11:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها