0

قتل نوجوان 15 ساله در درگیری خیابانی

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 80411
محل سکونت : تهران

قتل نوجوان 15 ساله در درگیری خیابانی

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی آمل از وقوع نزاع و درگیری خونین میان سه نوجوان و قتل جوان 15 ساله خبر داد.

 


«ولی‌الله گنجیان‌مقدم »اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع درگیری میان سه نوجوان در روستای اسکومحله امامزاده عبدالله آمل، عوامل فرماندهی انتظامی بخش امامزاده عبدالله به سرعت خود را به محل حادثه رساندند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، سه نوجوان به دلیل اختلاف و مشاجره در فضای مجازی با یکدیگر درگیر شدند که در این بین فردی به نام "رضا-ک" از سوی فردی دیگر به نام "علی -ر" با ضربات چاقو به شدت مصدوم و به قتل رسید.

فرمانده انتظامی آمل، خاطرنشان کرد: در پی فرار قاتل از صحنه جرم و پنهان شدن وی بلافاصله با هماهنگی قضائی و تشکیل تیم ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی و پلیس امنیت، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

گنجیان مقدم افزود: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس، مخفیگاه قاتل شناسائی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات علاوه بر اقرار به این جرم، اظهار کرد: در فضای مجازی تلگرام و طی تماس تلفنی مشاجراتی با دوست مقتولم ایجاد شد و در روز واقعه همدیگر را به مواجهه حضوری دعوت کرده و وقتی به محل قرار آمدیم مشاجره لفظی به درگیری و در نهایت ایراد ضرب با چاقو منجر شد و من پس از آن از صحنه فراری شدم.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه بسیاری از این رفتار های پرخطر و پرخاشگرانه نوجوانان نتیجه بازی های خشن رایانه ای و فیلم های ماهواره ای و فضای نامناسب تلگرام است، اظهار کرد: پرخاشگری و خشونت از جمله موضوعات اساسی مطرح شده در بازی های رایانه ای و فیلم های ماهواره ای و مشغله زیاد نوجوانان با گوشی همراه و لپ تاپ و رایانه است به شمار می آید.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

پنج شنبه 7 اردیبهشت 1396  11:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها