0

اولین برنامه 100 روزه‌ام، کارورزی جوانان است/ رقابت به معنی مخالفت نیست

 
gomnam68
gomnam68
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 847
محل سکونت : خراسان رضوی

اولین برنامه 100 روزه‌ام، کارورزی جوانان است/ رقابت به معنی مخالفت نیست

 

اولین برنامه 100 روزه ام کارورزی جوانان است/رقابت به معنی مخالفت نیست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور و نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از ضبط برنامه تبلیغاتی خود در معاونت سیمای سازمان صدا و سیما در جمع خبرنگاران  درباره برنامه 100 روزه اظهار داشت: همان گونه که قبلا گفتم یک برنامه 4ساله به صورت کتاب آماده شده که مشخص می کند دولت دوازدهم چه می خواهد انجام دهد.
 
 
وی افزود: یک برنامه کوتاه مدت هم مانند گذشته آماده شده است. اولین کاری که می خواهم در برنامه 100 روزه نهایی شود کارورزی جوانان با نام مخفف کاج است. این برنامه در بهمن 95 اعلام شد و در حال طرح ریزی اجرایی شدن آن هستم.
 
روحانی تصریح کرد: اولین اقدام در دولت دوازدهم طرح کارورزی است به صورتی که جوانان مراجعه می کنند و آموزش می بینند و همزمان در بنگاه ها مشغول می شوند. کار دومی که در صورت اول انجام میشود ایجاد یک نهاد ملی برای پشتوانه اجرایی شدن منشور حقوق شهروندی است.
 
نامزد دوزادهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تمام مشکلاتی که ما با آن برخوردیم به خاطر این بوده یک هیئت مدیره در مورد حقوقش تصمیم می گرفت که ما قصد داریم با ارائه طرحی آن را درست و شفاف سازی کنیم. من امیدوارم در همان اولین قدم ها برای معیشت مردم برداشته شود.
 
روحانی با اشاره به اینکه در ابتدای سال 96 گام های خوبی برداشته شده و مردم از همان آغاز احساس خواهند کرد که تغییر صورت گرفته است، گفت: هنوز با حد مطلوب فاصله داریم و باید مردم را پای کار بیاریم و با جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی فرصت ایجاد کنیم.
 
رئیس جمهور در مورد استفاده از رقبا برای حضور در کابینه آینده خود گفت: من از همان ابتدا از همه خواستم که در کابینه حضور داشته باشند و هر فرد شایسته باید حضور داشته باشد. رقابت به معنی مخالفت نیست.
پنج شنبه 7 اردیبهشت 1396  4:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها