0

هکر 15 ساله جنجالی به دو سال زندان محکوم شد!

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

هکر 15 ساله جنجالی به دو سال زندان محکوم شد!

هکر 15 ساله جنجالی به دو سال زندان محکوم شد!

 

سخت افزار/ شما زمانی که 15 سال داشته اید به چه کارهایی مشغول بودید؟ قطعاً درگیر مدرسه و کلاس های درسی بودید که بتوانید وارد دانشگاه شوید یا شاید زمان زیادی را به شیطنت با دوستانتان میپرداختید. در حالی که این هکر 15 ساله توانست با ابزار DDos پول زیادی بدست آورد آن هم در شرایطی که همه ی هم سن و سال هایش در مدرسه مشغول به درس خواندن بودند. Adam Mudd با استفاده از هک و مهارت کد زدن توانست در بین کاربران Xbox و کامپیوتر و موبایل در بازی های آنلاین اختلاف ایجاد کند و در سن 15 سالگی 500,000 دلار بدست آورد.

 

او همچنین در این سن نرم افزاری به نام Titanium Stresser را ساخت که به کمک آن بتواند حملات DDos را انجام دهد. علاوه بر این ها بد افزار ساده ای طراحی کرد که میلیون ها قربانی را به همراه داشت که شاید Adam فکرش را هم نمیکرد؛ نام مستعار این بد افزار themuddfamily بود که در سال 2013، زمانی که او فقط 16 سال داشت ساخته شد. Adam تا کنون 594 حمله انجام داده که یکی از آنها هک کالج West Herts بود ، در واقع دانشگاهی که او در آنجا مشغول به تحصیل بوده است. حمله به سیستم شبکه ی این دانشگاه به شدت باعث سقوط آن شد و 2000 پوند به این دانشگاه ضرر زد. دلیل او برای حمله به دانشگاهش این بود که در کلاس مورد آزار و اذیت قرار گرفت و دانشگاه هیچ اقدامی برای حمایت از او انجام نداد. از دیگر حملات او میتوان به هک دانشگاه Cambridge، دانشگاه Essex و دانشگاه East Anglia اشاره کرد. برخی دیگر از هک ها و حملات او به کمیته ی سانسور، ایکس باکس آنلاین و بازی های فانتزی موبایل بود.میتوان گفت که تمام این 600 حمله را در یک اتاق خواب کوچک انجام داده است و بر اساس گزارشات او علاوه بر هک به فروش ابزارهایی میپرداخته و مشتریان خود را نیز از این طریق هک کرده است. در واقع پس از ساخت نرم افزار مخرب شروع به کسب درآمد از این طریق کرده است و موفق به کسب 386,079 پوند از طریق این بد افزار شد.

 

این نرم افزار منجر به 1.7 میلیون حمله شد و 650,000 قربانی به همراه داشت. دلیل اینکه فعالیت های آدام را تا این حد توضیح دادیم این بود که در آخر بگوییم نتیجه ی کارهایش چه شد. جاناتان پونلی، دادستان اعلام کرد که حملات آدام تاثیرات مخربی بر جامعه گذاشته است و کامپیوترهای زیادی در کشورهای مختلف جهان از فرانسه تا بریتانیا مورد حمله ی او قرار گرفته اند. دادگاه همچنین مطلع است که آدام از سندرم اسپرگر رنج میبرد که قبلاً توسط پزشکان تشخیص داده شده بود و این موضوع تا حدودی قربانیان را به همدردی واداشت هرچند که فعالیت های غیر قانونی او بر همه روشن است.Adam نیز اعتراف کرده است که به قصد ایجاد اختلال در عملکرد کامپیوترها و با هدف سو استفاده دست به این فعالیت زده است. در نتیجه قاضی پرونده با توجه به در نظر گرفتن وضعیت بیماری آدام و تعداد زیاد جرایمش، او را به 2 سال حبس محکوم کرده است.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396  9:04 PM
تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها