0

حمله تند فرزاد مجیدی به مدیرعامل استقلال

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

حمله تند فرزاد مجیدی به مدیرعامل استقلال

سرپرست فصل گذشته تیم فوتبال استقلال به شدت از برخورد مدیرعامل باشگاه ناراحت است.

 حمله تند فرزاد مجیدی به مدیرعامل استقلال

فرزاد مجیدی در گفت‌وگو با "ورزش سه" مدعی شد که قصد داشته دیداری با سیدرضا افتخاری داشته باشد که او مانع از این ملاقات شده است.

 


به زودی مدرک A آسیا می‌گیرم


در مدتی که دور از فوتبال بودم مشغول گذراندن کلاس‌های مربیگری هستم و اسفندماه زیرنظر آقای محصص مدرک مربیگری B آسیا را گرفتم و ان‎شاءالله به زودی در کلاس‌های A شرکت می‌کنم تا بتوانم با بالاترین مدرک مربیگری به فوتبال خدمت کنم.

 


منصوریان با این شرایط عالی کار کرده است


واقعا باید تبریک بگویم چراکه علیرضا منصوریان با توجه به شرایطی که باشگاه دارد عالی کار کرده است و موفق شده نتایج بسیار خوبی بگیرد. علیرضا منصوریان در استقلال هم سرمربی است هم برای تیمش بلیت تهیه می‌کند، هم با بازیکنان مذاکره می‌کند و هم نقش مدیرعامل و معاون اجرایی باشگاه را اجرا می‌کند. باشگاه استقلال سروشکل درستی ندارد و با این شرایط منصوریان عالی کار کرده است. 

 


آقای سلطانی‌فر مدیر پرسپولیسی نمی‌خواهیم


روی صحبت من با آقای سلطانی‌فر است و من از ایشان می‌خواهم که سری به باشگاه استقلال بزند. شرایط استقلال اصلا خوب نیست و من فکر می‌کنم ایشان باید به داد تیم برسند. آقای افتخاری در مصاحبه‌ای گفته که همایون بهزادی و علی پروین اسطوره‌های من هستند ولی من می‌گویم که این افرادی که شما می‌گویید اسطوره‌های ما نیستند. آقای پروین و بهزادی اسطوره‌های فوتبال ایران هستند ولی اسطوره‌های ما استقلالی‌ها حجازی‌ها، پورحیدری‌ها و جباری‌ها هستند. ایشان مدیر پرسپولیسی هستند و بارها این را ثابت کرده‌اند و من فکر می‌کنم استقلال آنقدر نیروی کارآمد دارد که نیازی به مدیرعامل پرسپولیسی نیست.

 


چه زمان اینقدر اعتصاب می‌شد؟


واقعا برای باشگاه متاسفم چراکه بازیکن 22، 23 ساله به شرایطی می‌رسد که تصمیم می‌گیرد برای گرفتن پولش اعتصاب کند. کدام زمان اینقدر اعتصاب می‌شد؟ کدام زمان قبل از دربی بازیکنان می‌گفتند که تمرین نمی کنیم؟ البته من این را می‌گویم که بازیکن حق دارد چراکه فکر می‌کند از راه دیگری به پولش نمی‌رسد و این در نتیجه مدیریت غلط آقای افتخاری است. من از ایشان می‌خواهم که اجازه بدهند مدیران استقلالی مثل فتح‌الله‌زاده، نظری‌جویباری و قریب وارد گود شوند. 

 


چرا ما اعتصاب نمی‌کردیم؟


من 9 سال در استقلال بازی کرده‌ام شما فکر می‌کنید ما مشکل مالی نداشتیم یا از باشگاه طلبکار نیستیم. در زمان ما آقای فتح‌الله‌زاده و نظری‌جویباری حضور داشتند و وقتی با آنها حرف می‌زدیم اجازه نمی‌دادند کار به اعتصاب بکشد اما متاسفانه در باشگاه استقلال جوی به راه افتاده که هیچ کس نمی‌داند چطور می‌تواند پولش را بگیرد. 

 


من را به باشگاه راه ندادند


من 9 سال برای استقلال زحمت کشیدم و به باشگاه استقلال رفتم تا بگویم اگر پول به باشگاه آمده مطالبات فصل گذشته ما را بدهید اما این آقا من را نپذیرفت. سوال من این است که من بعد از این همه سال بازی کردن در استقلال وقتی نمی‌توانم با مدیرعامل باشگاه صحبت کنم، چه کسی می‌تواند؟! از این عجیب‌تر ایشان حتی من را نمی‌شناخت. من می‌گویم آقای افتخاری به خاطر سن بالایش بهتر است از باشگاه استقلال برود چراکه مدیرعاملی برایش ضرر دارد. 

 


باید به پرسپولیس تبریک گفت


من به عنوان یک استقلالی صددرصد به پرسپولیس تبریک می‌گویم چراکه اگر نگویم فوتبالی نیستم. به هر حال پرسپولیس توانسته بعد از 9 سال شرایط خوبی پیدا کند و به قهرمانی لیگ‌برتر برسد اما متاسفانه مدیریت اشتباه در استقلال باعث شده که این باشگاه نتواند جام بگیرد. از نظر من علیرضا منصوریان با توجه به شرایطی که باشگاه دارد، فوق‌العاده نتیجه گرفته و باید به دوست قدیمی و خوب خودم تبریک بگویم.

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396  4:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها