0

اعتراف جوان پراید سوار به آزار و اذیت زن جوان

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

اعتراف جوان پراید سوار به آزار و اذیت زن جوان

اعتراف جوان پراید سوار به آزار و اذیت زن جوانجوان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

 

به گزارش میزان، 24 فروردین امسال خانم جوانی با مراجعه به کلانتری 152 خانی آباد به مأموران اعلام کرد که توسط راننده یک دستگاه خودروی پراید و با تهدید چاقو و اسید هدف آزار و اذیت قرار گرفته است. 
 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "آزار و اذیت " و به دستور رئیس شعبه ششم دادگاه یک کیفری تهران ، پرونده در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 
 
شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت :ساعت 15:30 از محل کارم در شهرک غرب به مقصد پل مدیریت، به عنوان مسافر سوار یک پراید شدم. وقتی به پل مدیریت رسیدم ، راننده پراید با پرسیدن مقصد نهایی ام در نازی آباد گفت که قصد رفتن به آن جا را دارد. پس از رسیدن به نازی آباد ، راننده پراید بدون آن که مرا پیاده کند وارد اتوبان آزادگان شد.
 
اعتراض کردم و خواستم پیاده شوم که راننده مدعی شد مسیر را گم کرده است؛پس از آن وارد یک جاده خاکی در محله کریم آباد شد.می خواستم از خودرو پیاده شوم که راننده،درهای خودرو را قفل کرد ؛ یک شیشه قهوه ای به من نشان داد و گفت:داخل شیشه اسید است ؛ اگر فریاد بزنی آن را روی صورتت می پاشم. ترسیده بودم و راننده با تهدید چاقو مرا هدف آزار و اذیت قرار داد. 
 
شاکی پرونده در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: زمانی که راننده پراید قصد پیاده کردنم را داشت ، توانستم با دوربین گوشی تلفن همراهم از پلاک خودرو عکس بگیرم.  شاکی در خصوص مشخصات راننده پراید نیز به کارآگاهان گفت: راننده پراید جوانی حدود 23 ساله ، قد بلند ، با اندام چاق اما با صورت لاغر و با موهای خرمایی رنگ بود. 
 
کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی ، با بهره گیری از پلاک خودروی پراید اطلاع پیدا کردند که خودرو از نظر حقوقی متعلق به یک خانم است اما در تصرف پسرش به نام مهدی 26ساله قرار دارد. 
 
با شناسایی صد درصدی تصویر مهدی از سوی شاکی پرونده ، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با مراجعه به محل سکونت وی در منطقه ستارخان، خیابان شادمهر ، در ساعت 9 صبح دیروز موفق به دستگیری او شدند. 
 
با دستگیری و انتقال  متهم به اداره شانزدهم ، در بررسی سوابق وی مشخص شد که او از  مجرمان سابقه داری است که پرونده ای مشابه دقیقا به همین اتهام را دارد و بنا بر اظهاراتش ، در روزهای پایانی اسفندماه 95 از زندان آزاد شده است. 
 
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت:متهم در همان تحقیقات اولیه به صراحت به آزار و اذیت در پوشش مسافرکشی اعتراف کرد و شاکی پرونده نیز در مواجهه حضوری ، متهم را به صورت کامل مورد شناسایی قرار داد

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396  12:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها