0

ماجرای زورگیری چاقو به دستان نوجوان

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

ماجرای زورگیری چاقو به دستان نوجوان

چهار زورگیر خشن غرب و شمال غرب تهران که زیر 18 سال سن داشتند، پس از ده ها زورگیری با تهدید سلاح سرد، شناسایی و دستگیر شدند.

 

به گزارش میزان، ساعت 10:30 صبح 27 فروردین مأموران کلانتری 163 ولنجک در اتوبان نیایش ، تقاطع چمران به چهار سرنشین جوان یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند.  

 

پس از توقف پراید و در بازرسی اولیه، مأموران موفق به کشف یک قبضه قمه ، دو قبضه چاقوی 30 سانتی متری ، یک رشته زنجیر به همراه چند دستگاه گوشی تلفن همراه و همچنین مدارک شناسایی و کارت های عابربانک متعلق به افرادی غیر از چهار سرنشین پراید شدند.  

 

کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی با بهره گیری از اموال به دست آمده از متهمان ( مدارک شناسایی ) موفق به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگانی شدند که تمامی آنها به شیوه ای مشابه مورد ضرب و جرح ، تهدید و در نهایت سرقت به عنف اموال قرار گرفته بودند.  

 

پیرمردی 60 ساله پس از حضور در پایگاه یکم آگاهی و شناسایی دقیق و کامل متهمان ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت 8صبح  از پل مدیریت به مقصد خیابان مطهری ، سوار یک دستگاه پراید با چهار سرنشین جوان شدم.

 

سه سرنشین در صندلی عقب نشسته بودند و من نیز در صندلی جلو ؛ پس از حرکت و طی مسافتی کوتاه ، ناگهان سرنشینان عقب به گونه ای به من حمله ور شدند که تیزی چاقو را زیر گلویم احساس کردم .

 

آنها با وجود سن کم ، بسیار خشن بودند ؛ یک نفر از آنها چاقویش را زیر گلویم گذاشت و دو نفر دیگر ، در حالی که آنها نیز چاقو در دست داشتند ، با تهدید، اقدام به گرفتن گوشی تلفن همراه ، عابربانک و رمز آن و دو میلیون تومان پول نقد همراهم کردند و سرانجام در اتوبان نیایش ، مرا از ماشین پیاده کردند و متواری شدند.

 

متهمان که هر چهار نفر آنها بچه محل یکدیگر در منطقه قلعه حسن خان هستند، در همان تحقیقات اولیه به ده ها فقره زورگیری در مناطق مختلف غرب و شمال غرب تهران به ویژه در محدوده فرحزاد ، میدان کتابی ، نیایش و ... اعتراف کردند که با تجمیع پرونده های سرقت مشابه ، کارآگاهان موفق به شناسایی ده ها مالباخته ای شدند که متهمان اقدام به زورگیری از آنها کرده بودند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396  11:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها