0

پیروزی شیرین چلسی مقابل ساوتهمپتون

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پیروزی شیرین چلسی مقابل ساوتهمپتون

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار ابتدا آبی ها با گل ادن هازارد پیش افتادند اما اوریل رومئو کار را به تساوی کشید. ولی در ادامه چلسی سه  بار دیگر توسط گری کیهیل و دیگو کاستا (دو گل) به گل رسیدند و ثانیه های پایانی رایان برتراند هم نتوانست مانع از رسیدن آبی ها به سه امتیاز شود.

 

چلسی بازی را هجومی آغاز کرد و تنها 5 دقیقه از بازی سپری شده بود که ادن هازارد گل اول بازی را به ثمر رساند.

 

روی پاس دیگو کاستا بود که هازارد در محوطه جریمه ساوتهمپتون صاحب توپ شد و در حالی که توسط مدافعان حریف احاطه شده بود، با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 

 

پیروزی شیرین چلسی مقابل ساوتهمپتون

 

 

بعد از این گل ساوتهمپتون ابتکار عمل را در دست گرفت و حملات بیشتری روی دروازه چلسی داشت. البته میزبان هم روی ضدحملات، می توانست به گل برسد اما این ساوتهمپتون بود که در دقیقه 24 به گل تساوی رسید.

 

روی یک ضربه کرنر، توپ روی تیر دوم به گابیادینی رسید. ضربه او کورتوا دفع کرد اما توپ دوم توسط رومئو تبدیل به گل شد.

 

 

پیروزی شیرین چلسی مقابل ساوتهمپتون

 

بعد از این گل بازی متعادل شد و در دقایق پایانی نیمه اول، بار دیگر این آبی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند تا اینکه در ثانیه های پایانی این نیمه به گل دوم رسیدند.

 

روی ارسال کانته بود که ضربه سر اول را آلونسو زد و توپ دوم با ضربه کیهیل وارد دروازه ساوتهمپتون شد.

 

 

پیروزی شیرین چلسی مقابل ساوتهمپتون

 

 

نیمه دوم را تیم میهمان بهتر آغاز کرد اما این چلسی بود که در دقیقه 53 به گل سوم رسید. همکاری فابرگاس و هازارد روی یک ضربه کرنر و ارسال ستاره اسپانیایی به روی دروازه، با ضربه سر دیگو کاستا حساب کار را 3-1 کرد.

 

 

پیروزی شیرین چلسی مقابل ساوتهمپتون

 

 

در ادامه هر دو تیم تلاش زیادی برای رسیدن به گل های بعدی کردند و موقعیت های خوبی دروازه ها ایجاد شد تا اینکه در دقیقه 89، چلسی به گل چهارم رسید.

 

این بار هم دیگو کاستا بود که بعد از پاسکاری با هازارد و پدرو، توانست با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه حریف برساند.

 

اما این هم پایان کار نبود و در وقت های اضافه بازی، رایان برتراند روی پاس رودریگس، توانست گل دوم را برای ساوتهمپتون به ثمر برساند تا بازی در نهایت با نتیجه 4-2 به پایان برسد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396  7:43 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها