0

دو کشته در حادثه تصادف تریلی با پژو 405

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 80625
محل سکونت : تهران

دو کشته در حادثه تصادف تریلی با پژو 405

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت:در ۲۴ ساعت گذشته ۴ تصادف در جاده‌های کشور به وقوع پیوست که در مجموع ۲ نفر از شهروندان کشته شدند.

 

 

سرهنگ نادر رحمانی دربارهٔ این تصادف که ساعت ۱۹ یکشنبه در استان یزد اتفاق افتاده، گفت:انحراف به چپ راننده پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۵۵ محور یزد-طبس باعث تصادف این وسیله با یک دستگاه تریلی ولوو و کشته شدن ۲نفر و مجروح شدن ۳سرنشین دیگر خودروی سواری شد.

وی افزود: تخطی راننده پژو از سرعت مطمئنه باعث واژگونی و کشته شدن ۲ نفر در این حادثه شد.

رحمانی همچنین دربارهٔ تصادفی که ساعت ۲۱ یکشنبه در شمال استان کرمان اتفاق افتاده، توضیح داد:واژگونی پژو۴۰۵ در محور کیلومتر ۴رفسنجان روی داده که ۲نفر کشته و ۳ نفرمجروح به جای گذاشته است. علت این تصادف، تخطی راننده از سرعت مطمئنه بوده است. یک نفر متوفی و ۲نفر از مجروحین تبعه افغانستان هستند.

آذربایجان شرقی: تصادف ۶وسیله‌ای

تصادف تریلی ولوو، تندر۹۰، پیکان، پراید، کامیون بنز و کامیون هیوندا ساعت ۴صبح دوشنبه در کیلومتر۳۰ جاده مراغه-بناب باعث مجروح شدن ۶نفر شد.

اصفهان: تصادف پژو۴۰۵ و پژو آردی

ساعت ۲۲ یکشنبه، تصادفی در کیلومتر ۱۹جاده سه راهی امام زاده قهدریجان اتفاق افتاد که ۵نفر مجروح به جای گذاشت. این تصادف بین یک دستگاه پژو۴۰۵ و پژو آردی اتفاق افتاده و علت آن رعایت نکردن حق تقدم توسط پژو۴۰۵ بوده است

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

دوشنبه 4 اردیبهشت 1396  3:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها