0

راهکارهای مفید برای سازگاری بیشتر شما و مادر همسرتان

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

راهکارهای مفید برای سازگاری بیشتر شما و مادر همسرتان

راهکارهای مفید برای سازگاری بیشتر شما و مادر همسرتان

 

چاره چی/ بعد از ازدواج و شروع زندگی در زیر یک سقف شما علاوه بر همسرتان باید روابط منطقی هم با خانواده همسرتان داشته باشید تا آرامش بیشتری را در زندگی تان تجربه کنید پس اگر رفتار بعضی از اعضای خانواده و مادر همسرتان را درک نمی کنید با این راهکارها بهتر می تواند روابطتان را مدیریت کنید.

۱- اجبار نکنید
زمانی که رفتار مادر همسرتان با شما همسو نیست و شما آن را نمی پسندید لزومی ندارد که برای بهبود آن تلاش کنید یا همیشه سعی کنید تا با این رفتارها سازگار شوید گاهی اوقات باید در عین تفاوت هایی که با دیگران داریم آنها را همانطور که هستند پذیرفته و کنار بیاییم.

۲- روابط تان را مدیریت کنید
با درک تفاوت ها شما بهتر می توانید روابط خود و همسرتان را مدیریت کنید در واقع شما باید بتوانید نکات منفی را که از مادر همسرتان می بینید و شما را آزرده می کند به همسرتان بروز ندهید صبر و احترام در این رابطه دو طرفه از اهمیت زیادی برخوردار است و انتقال احساسات شما به جز ناراحتی و آزردگی شما و همسرتان چیزی نخواهد داشت و او مقصر این رفتارها نیست پس بیشتر ببخشید و فراموش کنید.

۳- به خودتان نگیرید
اگر مادر همسرتان در ارتباط با فرزندانش ناراحت است و آن را به زبان می آورد این به معنای انتقاد کردن از شما نیست و شما هم نیاز به تایید یا اجازه کسی برای نحوه و مدل زندگی تان ندارید پس بهتر است خیلی از حرف های ناراحت کننده و آزار دهنده را نشنیده بگیرید.

۴- سلامت تان را در نظر بگیرید
اگر با افرادی روبرو هستید که ارتباط با آنها تعادل را در زندگی شما بر هم می زند برای حفظ سلامت روحتان سعی کنید روابط تان را محدود تر کنید و در صورت هر گونه برخورد آزار دهنده آنها را از سر قصد یا عمد در نظر نگیرید گاهی اوقات خیلی از بحث های ناراحت کننده تنها با یک شوخی شروع می شوند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 4 اردیبهشت 1396  11:27 AM
تشکرات از این پست
borkhar
دسترسی سریع به انجمن ها