0

صادق محرمی در اول راه موفقیت (عکس)

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

صادق محرمی در اول راه موفقیت (عکس)

پدیده این فصل پرسپولیس توانست بهترین فرصت را از بدترین شرایط موجود در پست خود ببرد و به یک پیروزی بزرگ شخصی دست یابد.

 

به گزارش "ورزش سه"، شرایط امروز صادق محرمی کاملا متفاوت از آن چیزی است که در ابتدای فصل برای او می‌‎شد متصور شد. حضور فرشاد احمدزاده، رامین رضاییان و حسین ماهینی در پستی که قرار بود محرمی با این ستاره‌ها به رقابت بپردازد از او مهره شماره چهار این تیم ساخته بود. بازیکنی که باید از این سه بازیکن برای رسیدن به ترکیب اصلی عبور می‌کرد تا جایی در ترکیب اصلی به خود اختصاص دهد اما در نهایت او توانست برپایه تلاش و تمرین اتفاق بزرگی را برای خود رقم بزند و مهره‌ای قابل اتکا لقب گیرد.


او عجیب‌ترین سرنوشت این فصل پرسپولیس را بعد از نام رامین رضاییان داشت؛ بازی کردن در پرترافیک‌ترین و البته پرستاره‌ترین پست‌های پرسپولیس. اما این بازیکن 21 ساله‌ی هشتپری در نهایت موفق شد با تلاش و کوشش و در نهایت عملکرد درخشان خود از تمام موانع پیش‌رو عبور کند و به افتخار بزرگی دست یابد.

 

 صادق محرمی در اول راه موفقیت (عکس)


اما از خوش شانسی این بازیکن نیز نباید به سادگی عبور کرد. در کنار هدف و عملکرد بلندپروازانه محرمی، مطمئنا او خوش شانس بود که رامین رضاییان با حاشیه‌های خودساخته، خود را از ترکیب پرسپولیس محو کرد و در ادامه نیز کمبود نیرو باعث شد تا حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده به بازی در پست‌های غیر تخصصی بپردازند. او اما با عبور از این اتفاقات از جدال هفته شانزدهم برابر سایپا توانست از نام‌ها عبور کند و با عملکرد درخشانش به عنوان مهره اصلی این تیم در دربی نیز لقب گیرد. تداوم درخشش او در ترکیب پرسپولیس در دیدار آسیایی نیز باعث شد تا او موفق شود ره چند ساله را در طول یک فصل پشت سر بگذارد.


او اما اکنون به مسیر سخت‌تر رسیده است؛ جایی که باید با بالا بردن کیفیت فنی خود اثبات کند اعتماد برانکو به او بی‌دلیل نبوده و فشار روی سرمربی کروات تیمش را پس از اخراج رامین رضاییان از دوشش بردارد و این تمایز و تفاوت را کاملا بپوشاند. قدرت بالای تکنیکی و قابلیت حضور در فضای تهاجمی تیم، در کنار عملکرد دفاعی مناسب از او مهره‌ای ساخته که قابلیت رشد بیشتر را کاملا نمایان می‌کند و انتظار این است که او با شناخت این پتانسیل به تقویت آن بپردازد و مسیرش را برای پیشرفت صاف کند. صادقی مطمئنا نباید اکنون با کسب مجوز حضور در ترکیب اصلی از مواضع خود برای موفقیت بیشتر دست بردارد و در جدال برابر الهلال نیز انتظار می‌رود یکی از برترین بازیکنان پرسپولیس در روزی که آنها از نظر نیروی انسانی پایین‌تر از سطح رقیب قرار دارند، باشد.

یک شنبه 3 اردیبهشت 1396  7:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها