0

ربیع خواه: برای پیروزی برابر الهلال اینجا هستیم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

ربیع خواه: برای پیروزی برابر الهلال اینجا هستیم

مدافع بااخلاق پرسپولیس امیدوار است موفق شوند با ارایه عملکردی مناسب، الهلال را از پیش رو بردارند.

 ربیع خواه: برای پیروزی برابر الهلال اینجا هستیم

به گزارش "ورزش سه"، محسن ربیع خواه یکی از بازیکنان مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ محسوب می شود که در بازی فردا با توجه به غیبت سه بازیکن اصلی این تیم می‌تواند نقش تعیین کننده ای ایفا کند. هافبک دفاعی پرسپولیس که در این فصل در جمع سرخپوشان به عنوان مدافع چپ و میانی به کار گرفته شده، در نشست خبری امروز در کنار برانکو ایوانکوویچ حضور یافت و به سوالات خبرنگاران در خصوص بازی برابر الهلال پاسخ داد.


ربیع خواه با حساس خواندن دیدار برابر الهلال که نقش مهمی در ادامه کار پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت از روحیه بالای هم‌تیمی هایش برای از پیش رو برداشتن رقیب قدرتمند‌شان خبر داد. 


شماره 18 سرخپوشان در خصوص این بازی گفت: پیش از همه باید در ابتدا قهرمانی الهلال در لیگ عربستان را به بازیکنان و سرمربی این تیم تبریک بگویم. بازی سختی در پیش رو داریم و آنها در عربستان قهرمان شده‌اند و ما هم در لیگ ایران. 


ربیع خواه در ادامه گفت: این بازی به کلی یک فینال زود هنگام است و برای صعود به مرحله بعد ما نیاز داریم این دیدار را با برتری به پایان ببریم. برای پیروزی به این جا آمدیم و امیدواریم با دست پر به ایران برگردیم.

یک شنبه 3 اردیبهشت 1396  6:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها