0

تذکر به افتخاری؛ هوادار پشت در نماند

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

تذکر به افتخاری؛ هوادار پشت در نماند

بعد از تجربه نه چندان خوشایند بلیت رایگان در بازی ایران ـ چین شورای تامین استان تهران مخالف رایگان کردن بلیت ورزشگاه در هنگام مسابقات است.

 تذکر به افتخاری؛ هوادار پشت در نماند

به گزارش "ورزش‌سه"، باتوجه به اینکه استقلال روز سه شنبه مسابقه حساسی مقابل الاهلی امارات برگزار می کند و نیازمند حضور حداکثری هواداران است، این باشگاه به جای رایگان کردن بلیت مبلغ هزار تومان را برای حضور هواداران در طبقه دوم ورزشگاه تعیین کرده که عدد قابل توجهی محسوب نمی شود. 


رئیس فدراسیون فوتبال در مورد قیمت بلیت هزار تومانی طبقه دوم ورزشگاه آزادی گفت: امروز با افتخاری صحبت داشتم. ایشان به من تلفن کرد و گفت چنین طرحی دارد. شورای تامین نظرش این است که رایگان کردن بازی ها ممنوع است و فدراسیون فوتبال هم این مساله را به همه تیم ها ابلاغ کرده و هزار تومان هم عدد قابل ملاحظه ای نیست. 


به گفته وی باشگاه استقلال باید تلاشش را برای بهتر برگزار کردن این بازی انجام بدهد و همچنین شرایط باید طوری باشد که هواداری پشت در نماند. او در این باره گفت: ممکن است خدایی نکرده مشکل پیدا کنیم مثل بازی های قبل.در این مورد به باشگاه استقلال هم تذکر دادیم.  استقلال تلاش می کند با برنامه ریزی که دارد ورزشگاه آزادی پر شود و این حق طبیعی باشگاه است اما نه اینکه تماشاگر سرریز شود. بلیت فروشی در بازی استقلال و الاهلی انجام می شود. مزیت ما همین تعداد تماشاگر زیاد است اما نه اینکه تماشاگران مجبور به بازگشت از ورزشگاه شوند.

یک شنبه 3 اردیبهشت 1396  6:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها