0

برجام جز بیکاری و بدبختی هیچ چیز دیگری نداشت

 
gomnam68
gomnam68
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 847
محل سکونت : خراسان رضوی

برجام جز بیکاری و بدبختی هیچ چیز دیگری نداشت

جواد کریمی قدوسی شب گذشته در نشست جوانان که در مسجد موسی‌بن جعفر (ع) ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: نتیجه برجام چیزی جز بیکاری، بدبختی و تحریم بانکی نبود؛ بنابراین باید آموزه‌های حضرت امام را برای خودمان بازخوانی کنیم، ما از امام (ره) درس گرفتیم که به کسی باج ندهیم، ایشان برای خود کار نکردند، برای اجرای احکام دین و انقلاب کار کرد.

وی افزود: در مورد رئیس جمهور، گذشته،حال و آینده ملاک امام و رهبری و زندگی این بزرگواران است، رهبری در طول این سی و هشت سال تمام وجودشان را وقف اسلام کردند، در جبهه‌ها و در میدان‌های مختلف حاضر شدند، این‌ها ملاک انقلابیون و مردم هست، وظیفه خواص این است که این شاخص‌ها را برای مردم تببین کنند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امام خمینی اول انقلاب فرمودند که از شر شاه خلاص شدیم، ولی از شر غرب‌گرایان به این زودی خلاص نمی شویم، اگر درست کار کنیم و شاخص‌های انقلابی را تبیین کنیم دولت به معنای کامل روی کار خواهد آمد، انقلابی یعنی از بن دندان مومن به اجرای اسلام باشد، در برابر دشمن اسلام سخت موضع بگیرد، در داخل نظام هم موضع شفاف بگیرد و انقلابی هم بماند.

کریمی قدوسی گفت: برخی دولت‌ها بعد از پیروزی انقلاب حتی یک انقلابی در کابینه‌شان نبود و وقت‌ را صرف خدمت به غرب کردند، با پول بیت‌المال به غرب دانشجو فرستادند، تا وقتی داخل آمدند به آنها مسؤولیت بدهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دستاورد این دولت بیکاری، رکود و بدبختی بود، در این چهار سال کشور را فلج کردند، تولیدی‌ها تعطیل و مردم بیکار شدند، برجام برای مردم کاری نکرد و همه مردم از وضعیت موجود گله‌مند هستند، هنوز هم سیستم بانکی برای ایران تحریم است، در اربعین انقلاب در اوج قدرت هستیم ولی عده‌ای می‌خواهند کشور را دسته بسته تحویل امریکا دهند.

یک شنبه 3 اردیبهشت 1396  11:06 AM
تشکرات از این پست
mehri35 nezarat_ravabet ravabet_rasekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها