0

تساوی خانگی بایرن مونیخ مقابل ماینتس

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

تساوی خانگی بایرن مونیخ مقابل ماینتس

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ پس از حذف از لیگ قهرمانان و با روحیه ای نه چندان مناسب به مصاف ماینتس رده پانزدهمی آمده بود؛ تیمی که برای سقوط نکردن می جنگید. باوارایی ها نیز با اختلاف 8 امتیازی از لایپزیش، در صدر جدول قرار داشتند.

 

بایرن بازی را بهتر آغاز کرد اما دقیقه 3 دروازه خود را گشوده دید.

 

اشتباه عجیب ویدال در کنترل توپ به قیمت یک گل برای بایرن تمام شد. بویان کرکیچ با تیزهوشی روی خط محوطه جریمه توپ را از ویدال گرفت و با یک ضربه دقیق، گل اول بازی را به نفع ماینتس به ثمر رساند.

 

بایرن پس از پذیرش گل یکپارچه حمله شد و دقیقه 16 به گل رسید.

 

تیاگو با یک پاس رو به جلو، ریبری را در سمت چپ محوطه جریمه ماینتس صاحب توپ کرد. ستاره فرانسوی نیز با یک پاس تودر، روبن را در موقعیت عالی گلزنی قرار داد تا شوت پای چپ این بازیکن در زاویه مخالف به تور بنشیند.

 

 

تساوی خانگی بایرن مونیخ مقابل ماینتس

 

 

در ادامه، بازی کاملا در اختیار بایرن قرار داشت ولی ماینتس یک بار دیگر هم فرصت داشت تا پیش بیفتد که با واکنش خوب اولاریش، گلر امروز بایرن، این فرصت از دست رفت.

 

بازی به دقیقه 41 رسیده بود که ماینتس روی خطای کیمیش که با مصدومیت آلابا وارد زمین شده بود، به یک ضریه پنالتی دست یافت. پنالتی را نیز بروزینسکی به گل دوم میهمان تبدیل کرد تا نیمه اول با برتری 1-2 ماینتس به اتمام برسد.

 

 

تساوی خانگی بایرن مونیخ مقابل ماینتس

 

 

نیمه دوم با حملات بایرن شروع شد و مونیخی ها خیلی زود کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفتند. ماینتس بر خلاف نیمه اول کاملا به عقب رفت و مشغول دفاع شد. پس از چندین فرصت خوب که از دست رفت، دقیقه 73 بایرن به گل رسید.

 

 

تساوی خانگی بایرن مونیخ مقابل ماینتس

 

 

حرکت انفرادی تیاگو آلکانتارا و نفوذ او تا پشت محوطه جریمه با شوت زمینی و دقیق او همراه شد تا توپ در کنج دروازه ماینتس آرام بگیرد.

 

حملات بایرن در ادامه بازی نتیجه ای نداشت تا در نهایت این بازی با تساوی 2-2 خاتمه یابد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 3 اردیبهشت 1396  8:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها