0

خرید لوازم سرقتی با پول های تقلبی

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

خرید لوازم سرقتی با پول های تقلبی

خرید لوازم سرقتی با پول های تقلبیمالخری که با پول های جعلی ایرانی و افغانی، لوازم سرقتی را از دزدان معتاد می خرید، در حالی متواری شد که مأموران انتظامی دو سارق را در مخفیگاه وی دستگیر و اموال مسروقه زیادی را کشف و ضبط کردند. به گزارش خراسان، اواخر هفته گذشته، مأموران کلانتری شهرک شهیدرجایی مشهد در جریان توزیع اسکناس های تقلبی 5هزار تومانی در منطقه حر مشهد قرار گرفتند و به تحقیق در این باره پرداختند.

 

سرنخ های به دست آمده از مغازه دارانی که پول های تقلبی را دریافت کرده بودند، مأموران انتظامی را به پاتوق یک مالخر در بولوارحر کشاند. آنان پس از انجام یکسری تحقیقات غیرمحسوس، به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد دزدان معتاد به مخفیگاه مالخر رفت و آمد دارند، بنابراین آن ها با کسب مجوز قضایی از قاضی سیدجواد حسینی(معاون دادستان مشهد) وارد عمل شدند و در یک عملیات غافلگیرانه، دو سارق 20 و 30ساله را در این مخفیگاه در حالی دستگیر کردند که مالخر مذکور با استفاده از تاریکی شب و شناخت راه های گریز منزلش از چنگ مأموران گریخت.


این گزارش حاکی است، در بازرسی از مخفیگاه مالخر مذکور، 26دستگاه ضبط و پخش خودرو، عتیقه جات، کلت قلابی، قالیچه های دست باف و همچنین مقادیر زیادی لوازم سرقتی دیگر به همراه 30قطعه اسکناس تقلبی 5هزار تومانی، سه قطعه چک مسافرتی 100هزار تومانی و سی قطعه اسکناس افغانی جعلی کشف و ضبط شد.


به گزارش خراسان، بررسی های مأموران انتظامی که با صدور دستورات ویژه ای از سوی سرهنگ محمد بوستانی (فرمانده انتظامی مشهد) همراه بود، نشان داد که مالخر فراری در قبال خرید اموال سرقتی، پول های تقلبی را به سارقان می داد و آن ها نیز با این پول ها اقدام به خرید موادمخدر می کردند. تحقیقات بیشتر درباره این پرونده همچنان ادامه دارد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 2 اردیبهشت 1396  12:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها