0

از محدودیت‌های جدید برای نوگواهینامه‌ها چه خبر؟

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

از محدودیت‌های جدید برای نوگواهینامه‌ها چه خبر؟

از محدودیت‌های جدید برای نوگواهینامه‌ها چه خبر؟ نخستین بار در دی ماه سال گذشته بود که خبر اعمال محدودیت برای افرادی که به تازگی گواهینامه رانندگی خود را دریافت کرده اند منتشر شد، خبری که بر اساس آن، این افراد در سال اخذ دریافت مجوز رانندگی با یکسری محدودیت روبه رو خواهند بود و بنا بود که در سال جدید اجرایی شود.

 

موضوعی که ایسنا از رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی پیگیری کرده است. سردار تقی مهری، درباره اجرای این محدودیت ها به ایسنا گفت: در سال جاری این محدودیت ها و ممنوعیت ها را اعمال می کنیم و کسانی که به تازگی گواهینامه گرفته اند باید آن را رعایت کنند.

 

وی با اشاره به محدودیت های قانونی برای این افراد گفت: برخی از محدودیت ها از قبل وجود داشته است و هم اکنون نیز اجرا می شود؛ به عنوان مثال افرادی که به تازگی گواهینامه خود را دریافت کرده اند، حق رانندگی در بیرون از شهر را ندارند، اما در سال جاری محدودیت های بیشتری اعمال خواهد شد.

 

وی با تاکید بر اینکه این محدودیت ها در راستای افزایش ایمنی ترافیک است، گفت: افرادی که به تازگی گواهینامه رانندگی گرفته اند از ساعت 12 شب تا 5 صبح حق رانندگی کردن ندارند.

 

همچنین طی مدت سه ماه باید یک نفر دارای گواهینامه در کنارشان حضور داشته باشد. رئیس پلیس راهنمایی  و رانندگی نیروی انتظامی اضافه کرد: همچنین دارندگان گواهینامه موتور سیکلت  نیز  از ساعت 22 تا 5 صبح حق رانندگی ندارند و اجازه هم ندارند که از موتورسیکلت های  125 سی سی به بالا استفاده کنند. به گفته مهری جزئیات این قوانین همزمان با اجرای آن اطلاع رسانی خواهد شد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 2 اردیبهشت 1396  11:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها