0

سیستم عامل ویندوز 10 هر سال دو بار به‌روزرسانی اصلی خواهد داشت

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

سیستم عامل ویندوز 10 هر سال دو بار به‌روزرسانی اصلی خواهد داشت

سیستم عامل ویندوز 10 هر سال دو بار به‌روزرسانی اصلی خواهد داشت
 
 

سال گذشته شرکت مایکروسافت اعلام کرد که در سال 2017 میلادی دو به‌روزرسانی اصلی برای ویندوز 10 انجام خواهد داد. به تازگی در فروردین ماه آپدیت کریئتورز (Creators Update) منتشر شد و نسخه بعدی به‌روزرسانی شده سیستم عامل ویندوز 10 شهریور ماه روانه بازار خواهد شد. به نظر می‌رسد مایکروسافت متعهد شده که هر سال دو بار نسخه به‌روزرسانی شده برای ویندوز 10 را به بازار عرضه کند. سال 2018 میلادی هم دو نسخه به روزرسانی در ماه‌های فروردین و شهریور سال آتی عرضه خواهند شد. این نسخه‌های به‌روزرسانی شده به مدت 18 ماه توسط کمپانی مایکروسافت پشتیبانی و خدمات‌دهی می‌شوند.

 

کمپانی مایکروسافت متعهد می‌شود که در سال جاری و سال آینده آخرین نسخه ویندوز را با تغییرات اصلی وارد بازار کند. در حالیکه مایکروسافت تمرکز خود را بر روی خدمات‌دهی سیستم ویندوز قرار داده، به نظر می‌رسد به زودی شاهد آمدن ویندوز 11 یا ورژن دیگری از این سیستم عامل نخواهیم بود. متاسفانه هنوز مایکروسافت به صورت دقیق درباره نسخه اصلی به‌روزرسانی شده خبری منتشر نکرده ولی به تازگی ویندوز اینسایدرز (Windows Insiders) شروع به آزمایش نسخه جدیدی با نام رمزی رد استون 3 (Redstone 3) کرده است. نسخه به‌روزرسانی شده ویندوز 10 شامل کنترل بهتر پشت زمینه اپلیکیشن‌ها خواهد بود.

 

سیستم عامل ویندوز 10 هر سال دو بار به‌روزرسانی اصلی خواهد داشت

 

به علاوه بسیاری از کارشناسان انتظار دارند نسخه جدید تغییراتی در طراحی داشته باشد و نسخه بعدی با نام رمزی پروژه نئون برای ویندوز 10 به‌روزرسانی خواهد شد. خبرهای منتشر شده حاکی از تغییرات در طراحی شکل و شمایل ویندوز 10 دارد و با توجه به تصاویر اسکرین شات منتشر شده از نسخه جدید می‌توان گفت منو استارت طراحی متفاوتی دارد و شفافیت پشت زمینه صفحه نمایش ویندوز 10 تغییر پیدا کرده است. ماه آینده در شهر سیاتل آمریکا در کنفرانس توسعه‌دهندگان مایکروسافت بیلد می‌توان خبرهای بیشتری درباره نسخه‌های جدید ویندوز 10 شنید.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

جمعه 1 اردیبهشت 1396  8:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها