0

برانکو: استحقاق این قهرمانی را داشتیم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

برانکو: استحقاق این قهرمانی را داشتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

 برانکو: استحقاق این قهرمانی را داشتیم

به گزارش "ورزش سه"، برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از برگزاری جشن قهرمانی و پیروزی برابر پدیده با حضور در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مشروح صحبتهای سرمربی پرسپولیس در ادامه می آید:

 

استحقاق قهرمانی را داشتیم
فکر می کنم این یک نمایش زیبا از قهرمانی ما بود. دیدید که چه شادی بزرگی ما و هواداران را فرا گرفته بود. واقعا خوشحال هستم در چنین حال و هوای زیبایی با یک نمایش زیبا به طور قاطع با یک نتیجه خوب بردیم و قهرمانی خودمان را ثابت کردیم. هواداران ما نشان دادند یار دوازدهم ما هستند. امروز بهترین هدیه پیروزی در این بازی بود. قبل از همه از دکتر طاهری و کادر مدیریتی او تشکر می‌کنم. از کادر پزشکی و تدارکاتی تشکر می کنم. همینطور تشکر ویژه از کادرفنی و همکارانم دارم. استحقاق این قهرمانی را داشتیم. تبریک را به هوادارانی می‌گویم که در تمام طول فصل از ما حمایت کردند، کنار ما بودند و  تشویق‌مان کردند. همه ما از این قهرمانی لذت بردیم.


نبود کاپیتان فقدان بزرگی است
فقدان بزرگی برای ما است که کاپیتان ما در این بازی نیست. سید جلال و سروش بازیکنان بزرگی هستند. بازیکنان دیگری داریم.  همه بازیکنان‌مان سالم هستند. در نیمه دوم هم ربیع خواه را بازی دادم که به عنوان دفاع وسط مقابل الهلال بازی می‌کند. نکته خوب این است که فرشاد احمدزاده هم سالم است.


تعویض انصاری برنامه ما بود
این از برنامه‌های ما بود که هر کدام یک نیمه بازی کنند. البته ضربه کوچکی به پای انصاری خورد ولی مسئله جدی نیست.


از همه بازیکنان راضی بودم
من از همه بازیکنانم راضی بودم. نریمان جهان تعویض شد که برنامه ما این بود که فرشاد نیم ساعت بازی کند. انصاری و ربیع خواه هم هر کدام یک نیمه بازی کردند. کل بازی را سروش و سید جلال بازی کردند که در بازی با الهلال محروم هستند. میل ما بر این بود که با برد جشن قهرمانی را بگیریم.

چهارشنبه 30 فروردین 1396  11:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها