0

سناریوی فیلم تبلیغاتی روحانی لو رفت

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

سناریوی فیلم تبلیغاتی روحانی لو رفت

 
 

 

 

پیرو افشای کارگردان فیلم تبلیغاتی روحانی در انتخابات پیش رو، سناریو این فیلم هم لو رفت.
 

به گزارش فرهنگ نیوز ، پیرو افشای کارگردان فیلم تبلیغاتی روحانی در انتخابات پیش رو، سناریو این فیلم هم لو رفت. کلیات این سناریو تکیه بر ادعایی است که بارها رئیس جمهور آن‌را مطرح کرده و آن دور کردن جنگ از سر کشور است.

در روند مستند وار این فیلم که با آژیر قرمز (آژیر جنگ) آغاز و در ادامه با ترکیب برش‌هایی از سخنرانی‌های مقام معظم رهبری، روحانی، احمدی نژاد و چند چهره سیاسی داخلی و خارجی ادامه می یابد، سعی شده با جداسازی مفهوم جنگ از جنگ اقتصادی و تاکید بر بحران امنیت منطقه، به مخاطب القا کند که اگر روحانی را انتخاب نکنید ممکن است فضای صلح کنونی جای خود را به تهدید و جنگ بدهد.

این در حالیست که قبلاً مقام معظم رهبری در این باره گفته اند: «مسئول اروپایی میگوید اگر برجام نبود حتما جنگ بود؛ دروغ محض! چرا میگویند جنگ؟ برای اینکه ذهن ما برود به جنگ [اما] جنگ واقعی چیز دیگر است؛ جنگ واقعی جنگ اقتصادی است، جنگ واقعی تحریم است، جنگ واقعی گرفتن عرصه‌های کار و فعالیت و فناوری در داخل کشور است.» 95/11/27
 

 
منبع: تسنیم

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

دوشنبه 21 فروردین 1396  3:13 PM
تشکرات از این پست
nezarat_ravabet mansoor67
nooriiiii
nooriiiii
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1399 
تعداد پست ها : 9
محل سکونت : Select State/Region

پاسخ به:سناریوی فیلم تبلیغاتی روحانی لو رفت

یک فیلم صنعتی خوب می تواند قدرت تولید و خدمات شما را نسبت به رقبیتان در بازار کار به مردم نمایش دهد . برای اینکه بتوانید اعتماد مشتری های خود را به دست آورید و آن ها را به سمت خود بکشانید نیاز به معرفی دقیق و کامل خود به زبان سینمایی دارید . شما هر چه قدر در کارتان خوب باشید ولی نتوانید به مشتری ها خودتان را به صورت حرفه ای معرفی ننمایید موفق نخواهید بود زیرا آن ها باید  از همه ی توانایی ها و خدمات شما اطلاع داشته باشند و تفاوت ها و مزایای شما نسب به دیگر کارخانه ها ، فروشگاه ها ، شرکت های خدماتی و تولیدی و … بدانند . فیلم های صنعتی بسته به سفارش مشتری ها در انواع مختلفی و در کلاس های متفاوتی ساخته می شوند .

ساخت فیلم صنعتی

دوشنبه 6 اردیبهشت 1400  12:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها