0

پایان کار خلیل‌زاده در سپاهان؟ (عکس)

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

پایان کار خلیل‌زاده در سپاهان؟ (عکس)

خلیل زاده در روزهای گذشته و با انتشار اخباری مبنی بر توافق او با پرسپولیس باز هم مورد خشم هواداران سپاهان قرار گرفته است.

 

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد که اختلاف های برخی هواداران اصفهانی با شجاع خلیل زاده پایانی ندارد؛ این بازیکن در چند سال اخیر همواره مورد توجه باشگاه پرسپولیس بوده است ولی هر بار به دلیلی این انتقال نهایی نشده است.


آخرین مرتبه ای که هواداران سپاهان به مدافع خود تاختند به چند روز پیش و شروع تمرینات طلایی پوشان باز می گردد؛ البته همانطور که گفته شد این موضوع اتفاق تازه ای نیست و در دیدار رفت لیگ شانزدهم نیز که  سپاهان در مقابل پرسپولیس بازی را با نتیجه 3 بر 1 واگذار کرد، عملکرد خلیل زاده با انتقادهای فراوانی روبرو شد. البته خلیل زاده هم جواب انتقاد را به این جملات داد:«  من واقعا برای برخی افراد متاسفم؛ یکسری آدم بیکار نشسته‌اند تا حاشیه درست کنند و خودشان را به نفهمیدن زده‌اند، می‌خواهند ثابت کنند نمی‌دانند فوتبال برد و باخت دارد. من در هر تیمی حضور داشتم، از جان و دل مایه گذاشتم اما برخی افراد کاسه داغ‌تر از آش شده‌اند و از سکوت من سوءاستفاده می‌کنند. من در ابتدای فصل از پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما دوست داشتم در سپاهان بمانم. اگر نمی‌خواستم، در این تیم نمی‌ماندم و به پرسپولیس یا تیم‌های دیگر می‌رفتم. حالا چه شده که برخی اینطور حرف می‌زنند؟ من عاشق سپاهان و طرفدارانش هستم و هیچ‌کس نمی‌تواند رابطه من با این همراهان را خراب کند.»

 

 پایان کار خلیل‌زاده در سپاهان؟ (عکس)


این موضوع تا جایی پیش رفت که در پنجره زمستانی هواداران سپاهان از عبدالله ویسی بابت نگه داشتن خلیل زاده انتقاد کردند و معتقد بودند با جدایی خلیل زاده تیم محبوبشان قوی تر خواهد شد و در شکست سنگین مقابل ماشین سازی خلیل زاده را یکی از دلایل شکست دانستند و او را با شعار "شجاع پرسپولیسی" بدرقه کردند.


در سوی دیگر چند روز پیش خبری مبنی بر توافق پرسپولیس با یک مدافع منتشر شد که در نگاه اول همه چشم ها را به سوی خلیل زاده معطوف کرد. البته این بازیکن سعی بر  این داشته که در چند سال اخیر به صورت واضح در مورد انتقال به پرسپولیس سخنی نگوید، اما به نظر می رسد با توجه به شرایط حاکم بر سکوها در اصفهان نسبت به این بازیکن و تنش هایی که پایانی نخواهد داشت خلیل زاده در انتهای فصل از سپاهان جدا خواهد شد و شاید صحبت های او که در پنجره تابستانی لیگ شانزدهم زده شد، با آغاز لیگ هفدهم به حقیقت بدل گردد. خلیل زاده در این مصاحبه پس از جدایی از تراکتورسازی و بازگشت به سپاهان گفته بود: "من و سروش در تبریز همخانه بودیم و دوری از او واقعا سخت است، هرچند هر روز با یکدیگر تماس داریم. مطمئن باشید در آینده من و سروش هم‌تیمی خواهیم شد."


در هر صورت خلیل زاده حداقل 6 دیدار دیگر با پیراهن سپاهان به میدان خواهد رفت و در صورت جدایی او در پایان فصل و پیوستنش به پرسپولیس، تنش ها میان او و هواداران سپاهان وارد فاز جدید و البته شدیدتری خواهد شد.

یک شنبه 6 فروردین 1396  5:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها