0

فحاشی و حمله به خلیل‌زاده در تمرین سپاهان

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

فحاشی و حمله به خلیل‌زاده در تمرین سپاهان

تماشاگران سپاهان در تمرین امروز این تیم علیه مدافع تیم‌شان که مد نظر پرسپولیسی‌ها است شعار سر دادند.

 

به گزارش "ورزش سه"، نخستین تمرین سپاهان در سال 96 از ساعت 15:30 امروز در زمین باغ فردوس اصفهان برگزار شد که در آن معارفه زلاتکو کرانچار سرمربی جدید این تیم نیز صورت گرفت و حدود 500 هوادار نیز در آن حضور داشتند اما در اوایل همین تمرین حاشیه‌ای عجیب همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داد.


محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس روز اول نوروز در مصاحبه‌ای عنوان کرد با یک مدافع لیگ برتری که هواداران‌شان مدت‌ها علاقه حضور او در این تیم را داشتند به توافق نهایی رسیده‌اند و یک روز بعد از پایان فصل نام او را اعلام می‌کنند که همین مسئله موجب شده خیلی از نگاه‌ها سمت شجاع خلیل‌زاده، بازیکن مورد علاقه برانکو ایوانکوویچ و سرخ پوشان برود.


خلیل‌زاده که طی روزهای اخیر واکنشی نسبت به این صحبت‌ها نداشت امروز با واکنش شدید و فحاشی هواداران سپاهان در تمرین نخست سال مواجه شد و حتی چند تماشاگر قصد درگیری با او داشتند که با وساطت عوامل تیم اصفهانی این قائله خاتمه پیدا کرد.

 

این اتفاقات درحالی رخ داده که خلیل‌زاده در نیم‌فصل قراردادش با سپاهان به اتمام می‌رسید ولی تصمیم گرفت تا پایان لیگ شانزدهم در این تیم بماند.

پنج شنبه 3 فروردین 1396  7:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها