0

دوازدهمين مسابقه سراسری نماز برگزار می‌شود

 
seyedjafarfatemi
seyedjafarfatemi
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 1643
محل سکونت : اصفهان

دوازدهمين مسابقه سراسری نماز برگزار می‌شود

 دوازدهمين مسابقه بزرگ نماز از سوی ستاد اقامه نماز كشور در بخش‌های داستان، خاطره، قطعه‌ ادبی، تأليف و مقالات با موضوع نماز ويژه نوجوانان و جوانان برگزار می‌‌شود.

دوازدهمين مسابقه سراسری نماز از سوی ستاد اقامه نماز، با هدف تقويت و رشد نوجوانان و جوانان در زمينه نويسندگی داستان، خاطره، قطعه ادبی، تأليف و نگارش مقاله با موضوع نماز برگزار می‌شود.

براساس اين گزارش، نوجوانان و جوانان علاقه‌مند از سن 15 تا 28 سال می‌توانند آثار ادبی و مقالات خود را با موضوع نماز تا پايان آذر سال جاری به ستاد اقامه نماز استان خود ارسال كنند.

«نقش مبلغان دينی در جذب و هدايت نوجوانان به نماز»، «موانع حضور نوجوانان در مسجد»، «ميزان اثرپذيری نوجوانان از خانواده در ارتباط با نماز»، «نماز جماعت مدرسه ما»، «الگوی نماز من»، «اولين نماز من»، «امام علی(ع) و نماز»، «نماز نور چشم پيامبر(ص)»، «دو ركعت شعر»، «باز هنگام نماز آمده است» و «اذان بلال» از موضوعات در نظر گرفته شده برای سنين 15 تا 20 سال است.

گزارش ايكنا حاكی است، موضوعات در نظر گرفته شده برای جوانان 21 تا 28 سال نيز شامل؛ «شيوه‌های تشويق نوجوانان و جوانان به نماز»، «نقش نوجوانان و جوانان در ترويج فرهنگ نماز»، «انتظارات جوانان از كارگزاری دولت اسلامی در ترويج فرهنگ نماز»، «دانشگاه نماز محور»، «ويژگی‌های مسجد پويا»، «نماز و اصلاح الگوی مصرف»، «موانع حضور جوانان در مسجد»، «نماز در آئينه ادبيات»، «خاطره‌ای از يك عبادت» و «سجده كردم نفس سركش رام شد» است.

نوجوانان و جوانان علاقه‌مند می‌توانند با خلق آثار و مقالات و ارسال اين آثار تا 30 آذر ماه سال جاری در اين مسابقه شركت كنند كه نتايج مسابقه «كتاب نماز» 15 اسفند سال جاری در پايگاه اطلاع‌رسانی ستاد اقامه نماز به آدرس www.salat.ir قرار داده می‌شود.

يادآوری می‌شود، آثار برگزيده در اين مسابقه سراسری در قالب كتاب به چاپ می‌رسد.

  
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستید ،  شمعي روشن کنید.
سه شنبه 14 مهر 1388  6:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها