0

نوشاد و نیما مانع دیده شدن جوانترها نمی‌شوند

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

نوشاد و نیما مانع دیده شدن جوانترها نمی‌شوند

محمدرضا میرالماسی در مورد کناره گیری نوشاد و نیما عالمیان در انتخابی تیم ملی تنیس روی میز اظهار داشت: نیما یک آسیب دیدگی قدیمی داشت و نوشاد هم در پایان مرحله اول دچار آسیب دیدگی شد. البته شرایط طوری است که آنها در آستانه لیگ خودشان را مراعات می‌کنند. در مجموع ما آنها را به فدراسیون پزشکی ورزشی معرفی کردیم و آنها هم آسیب دیدگی را تایید کردند.

 

وی در پاسخ به این سوال که با شرایط آسیب دیده چطور می خواهند در لیگ بازی کنند، گفت: در انتخابی تیم ملی فشار زیاد است و باید در سه روز بیش از 20 مسابقه بدهند، اما در لیگ در یک هفته نهایتا دو بازی می‌کنند.

 

مدیر تیم‌های ملی تنیس روی میز با اشاره به اینکه شیوه مسابقات برای دوره‌های آینده تغییر خواهد کرد، گفت: با تغییراتی که صورت خواهد گرفت دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نخواهیم بود، البته این شیوه برای جوان‌ها خوب بود و آنها توانستند به خوبی خودشان را نشان دهند و ثابت کنند که تهدیدی برای نفرات اول کشور هستند.

 

وی در مورد انتصاب نوشاد و نیما عالمیان توضیح داد: هنوز در این مورد تصمیم گیری قطعی نکرده‌ایم و نمی توان گفت که صد در صد آنها انتصاب می‌شوند. نمی‌توانیم شایستگی بازیکنان جوانتر را به خاطر نقش پر رنگ نوشاد و نیما در نظر نگیریم. قطعا کمیته فنی هم منافع ملی را در نظر می‌گیرد و هم به جوانان بها خواهد داد.

 

میرالماسی تاکید کرد: نباید اینطور باشد که تنها به برادران عالمیان متکی باشیم و باید جوانانی را آموزش دهیم و آماده کنیم که اگر روزی خدایی ناکرده این دو بازیکن دچار مشکل شدند، جایشان را پر کنند.

یک شنبه 3 بهمن 1395  12:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها