0

محرمی، سرباز تازه نفس ارتش برانکو

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

محرمی، سرباز تازه نفس ارتش برانکو

صادق محرمی در بازی با فولاد توانست کیفیت بالایی از خود نشان دهد تا از او به عنوان ستاره آینده فوتبال ایران در سمت راست یاد شود.


 

به گزارش "ورزش سه"، وینگر راست سابق ملوان که به نظر می رسید در میان ستاره های راست پای این تیم فرصتی برای خودنمایی به دست نیاورد، از چالش های به وجود آمده به خوبی سود برد تا از فرصت کوتاه به بهترین نحو سود ببرد. او بعد از درخشش در بازی برابر سایپا، از برانکو مجوز حضور فیکس در ترکیب این تیم در میدان فولاد را نیز کسب کرد و نشان داد قابلیت ستاره شدن را برخوردار است و اکنون در میان ستاره های سرخ به دنبال راهی برای تداوم درخشش خود است.

 

او در حالی در ابتدای فصل به پرسپولیس آمده بود که برانکو و مدیران باشگاه از بازگشت رامین رضاییان ناامید شده بودند و بر این اساس این بازیکن جوان را مهره ای موثر و قابل اعتماد برای رزرو در سمت راست خود می دانستند. با این حال با بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس فضا برای این بازیکن شمالی کمتر از گذشته شد تا شانس خود را برای حضور در ترکیب اصلی با وجود فرشاد احمدزاده، حسین ماهینی و البته رامین رضاییان در حد صفر بداند. با این حال تداوم درخشش در تمرینات پرسپولیس و در ادامه فرصت طلبی او در دقایق کوتاهی که به میدان فراخوانده شد باعث شد او اکنون به مهره ای قابل اعتماد برای برانکو تبدیل شود و باید دید از این فرصت خواهد توانست به سود خود استفاده کند یا خیر.

 

محرمی، سرباز تازه نفس ارتش برانکو

جمعه 1 بهمن 1395  9:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها