0

ذوب‌آهن 2 ـ تراکتور 3؛ سکته با شلیک نوری!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

ذوب‌آهن 2 ـ تراکتور 3؛ سکته با شلیک نوری!

تراکتور با گل استثنایی محمد نوری در دقیقه 1+120، ماراتن تماشایی دو تیم سبز و قرمز فوتبال ایران را به سود تبریزی‌ها تمام کرد.

ذوب‌آهن 2 ـ تراکتور 3؛ سکته با شلیک نوری!

 

به گزارش "ورزش سه"، در این بازی عجیب که دو اخراجی هم در پی داشت ابتدا ذوب‌آهن با گل احسان پهلوان(45) از حریف پیش افتاد اما تراکتور دو دقیقه قبل از پایان بازی با ضربه سر حاتمی بازی را مساوی کرد. در وقت اضافه این تراکتور بود که توسط محمد ابراهیمی به گل رسید اما این گل با پنالتی جری بنگستون در دقیقه 119 جبران شد تا در برگشت بازی نوری ثانیه‌هایی پیش از پایان بازی را با یک شوت 25 متری استثنایی به سود تراکتور کند تا قرمزپوشان تبریز به فینال جام‌حذفی صعود کنند.


مرحله نیمه نهایی جام حذفی، شنبه 11/10/95، ساعت 14:30، ورزشگاه فولادشهر
داور: حسین زرگر         کمک ها: بابک داوری، هادی طوسی

اخطار: حجت حق وردی(57) و مرتضی تبریزی (47) (70) از ذوب آهن و کرار جاسم(110) و (111) و محمد ابراهیمی(117) از تراکتورسازی

اخراج: مرتضی تبریزی (70) از ذوب آهن و کرار جاسم 111 از تراکتورسازی


 

ذوب آهن:

 

رشید مظاهری، وحید محمدزاده، حجت حق وردی، محمد نژادمهدی، مهران درخشان مهر، دانیال اسماعیلی فر،محمد رضا حسینی(114 یاسر فیضی)، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، مهدی رجب زاده(87 محمدرضا عباسی)، مرتضی تبریزی
سرمربی: سیدمجتبی حسینی


تراکتورسازی:

 

محمدرضا اخباری ، خالد شفیعی ، هادی محمدی ، محمد ایرانپوریان ، محمدرضا مهدی زاده(71 محسن بنگر)، مهدی کیانی ، محمد نوری ، کرار جاسم محمد ، محمد ابراهیمی ، سروش رفیعی(71 مهدی شریفی) ، فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی

 

شرح گل:


ذوب آهن 1 تراکتورسازی 0 (دقیقه 45، احسان پهلوان): یک بار دیگر احسان پهلوان توانست برای تیمش بدرخشد، پس از گلزنی به پرسپولیسی ها، این بار او شوت سنگین خود را روانه دروازه تراکتوری ها کرد و توانست به زیبایی اولین گل بازی را به ثمر رساند.

ذوب آهن 1 تراکتورسازی 1 (دقیقه 90، فرزاد حاتمی) : تراکتوری ها پس از هجوم بی وقفه خود در دقایق پایانی در نهایت توانستند بازی را به تساوی بکشند، ارسال ایرانپوریان با ضربه سر حاتمی تیر خلاص را به ذوبی ها زد و دروازه این تیم را باز کرد.

ذوب آهن 1 تراکتورسازی 2 (دقیقه 92، محمد ابراهیمی) : در دقیقه 3 نیمه اول وقت های اضافه، تیم تراکتورسازی تبریز روی یک ضد حمله سریع به پشت محوطه جریمه ذوب آهن رسید و توپ را در اختیار محمد ابراهیمی قرار داد. این بازیکن هم با یک سر توپ زیبا و دیدنی توپ را روی پای چپ خود قرار داد و موفق شد به شکلی زیبا گل برتری تراکتورسازی را تا اینجا به ثمر برساند.

ذوب آهن 2 تراکتورسازی 2(دقیقه 120، جری بنگستون) : در آخرین دقیقه وقت های اضافه این ذوبی ها بودند که توانستند به یک ضربه پنالتی برسند و جری بنگستون این توپ را به گل تساوی تبدیل کند.
ذوب آهن 2 تراکتورسازی 3 (دقیقه 121، محمد نوری) : پس ازآنکه همه تماشاگران بازی را تساوی می پنداشتند محمد نوری با شوتی سرکش و دیدنی موفق شد بازهم تبریزی ها را پیش بیندازد.

 

دقایق حساس:


دقیقه 5 – حرکت سریع ذوبی ها با هنرنمایی پهلوان ادامه یافت اما ضربه این بازیکن از زاویه بسته دیرک دروازه تراکتورسازان را به لرزه درآورد و مرتضی تبریزی نیز در ریباند موفق نشد از این فرصت فوق العاده استفاده کند.

 

دقیقه 24 – حرکت ایرانپوریان از جناح راست تراکتوری ها با ارسال این بازیکن روی دروازه ذوبی ها ایجاد خطر کرد اما ضربه کرار جاسم دقت کافی را برای باز کردن دروازه میزبان نداشت.

 

دقیقه 42 – پس از دقایق زیادی بالاخره یکی از تیم ها روی دروازه دیگری ایجاد خطر کرد، ارسال تراکتوری ها روی ذوب آهن چیزی تا بازکردن دروازه ذوبی ها باقی نمانده بود اما این توپ راهی بیرون از زمین شد.

 

دقیقه 46 – اولین موقعیت نیمه دوم از آن تراکتورسازان بود، حرکت جاسم کرار و ضربه وی به سمت دروازه ذوبی ها خطرساز شد اما این ضربه راهی کرنر شد.


دقیقه 51 – حمله دیگری از تراکتورسازان بازهم با ضربه کرار دروازه مظاهری را تهدید کرد اما شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.


دقیقه 55 – ضربه ایستگاهی تبریزی ها توسط هافبک عراقی این تیم نواخته شد و با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 60 – محمدرضا حسینی با حرکتی انفجاری و دیدنی از شکاف بین مدافعان تراکتورسازی به خوبی استفاده کرد و توانست به محوطه جریمه تراکتوری ها برسد اما درست زمانی که باید ضربه خود را به سمت دروازه حریف می زد با پاس به گل قصد صاحب توپ کردن دیگر مهاجمان تیمش را داشت که این فرصت از دست رفت.


دقیقه 67 – حرکت محمد ابراهیمی گوشه محوطه جریمه ذوبی ها موقعیت خطرناکی ایجاد کرد اما ضربه این بازیکن از زاویه بسته به بیرون رفت.

 

دقیقه 81 – در حالیکه تنها 10 دقیقه تا پایان دیدار باقی مانده است پاس عالی جاسم به ایرانپوریان رسید اما ضربه مدافع راست تراکتوری ها با واکنش دیدنی رشید مظاهری به کرنر رفت.


دقیقه 81 – ارسال کرنر تراکتوری ها با ضربه بنگر دروازه ذوبی ها را به شدت تهدید کرد اما این توپ نیز با اختلاف کمی به بیرون رفت.


دقیقه 83 – ضربه محکم و سرکش کیانی چیزی نمانده بود تا تبریزی ها را صاحب گل کند اما شوت دیدنی او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 86 – شوت سرکش ابراهیمی با سوپر سیو رشید مظاهری راهی کرنر شد، این دومین حرکت استثنایی این دروازه بان در دقایق اخیر بود که باعث نجات دروازه ذوبی ها شد.


دقیقه 3 + 90 – ارسال مهدی پور با واکنش دیدنی اخباری راهی کرنر شد.


دقیقه 3 + 90 – کرنر ذوبی ها به اسماعیلی فر رسید اما این بازیکن نتوانست به خوبی از این فرصت استفاده کند.

 

دقیقه 105 – ارسال ضربه ایستگاهی توسط ذوبی ها مهمترین خطر این دقایق را روی دروازه تراکتورسازی ایجاد کرد اما ضربه اصفهانی ها به تیر دروازه برخورد کرد.

 

دقیقه 105 – ارسال ضربه ایستگاهی توسط ذوبی ها مهمترین خطر این دقایق را روی دروازه تراکتورسازی ایجاد کرد اما ضربه اصفهانی ها به تیر دروازه برخورد کرد.


دقیقه 117 – حرکت انفجاری ابراهیمی چیزی نمانده بود تا تراکتورسازان را با دو گل پیش بیندازد اما پاس بی موقع این بازیکن باعث شد تا دیگر مهاجم ترکتوری ها صاحب توپ شود و شوت این بازیکن با واکنش دیدنی مظاهری از دروازه ذوبی ها دور شد.


دقیقه 188 – حمله تند و تیز و همه جانبه ذوبی ها برای به تساوی کشاندن بازی دروازه تراکتوری ها را به شدت تهدید کرد اما ضربه سر مدافع این تیم با واکنش اخباری به کرنر رفت.

 

حواشی:


* بازیکنان ذوب‌آهن با گل زیبای محمد نوری روی زمین افتادند و دیگر نای برخاستن از زمین را نداشتند.


* هواداران تراکتورسازی بعد از اتمام مسابقه شادی بزرگی را روی سکوهای ورزشگاه انجام دادند.


* در لحظه پنالتی روی بازیکن ذوب‌آهن در دقیقه 119 رشید مظاهری از دروازه خودی خارج شد و خود را به داور رساند تا بگوید اخباری از روی خط جلو می‌آید که این مساله با واکنش مجتبی حسینی سرمربی ذوب‌آهن همراه شد.


* ذوب‌آهن با شکست امروز تبدیل به دومین تیم اصفهانی شد که از جام‌حذفی کنار می‌رود این در حالی است که مثل سپاهان شانس خوبی برای صعود در شرایط میزبانی داشتند.


* هواداران ذوب‌آهن عقیده داشتند داور با اخراج تبریزی تاثیر زیادی روی نتیجه نهایی بازی گذاشت.


* جری بنگستون با دخالت  بی‌دلیل روی یک صحنه حساس ذوب‌آهن را از به ثمر رسیدن گل دوم محروم کرد. او با این شیرجه باعث شد توپ در موقعیت آفساید وارد دروازه اخباری بشود.


* شادی گل تراکتوری ها بعد از گل محمد نوری شبیه به شادی‌ای بود که در مسابقه این تیم مقابل نفت‌تهران بعد از گلزنی نوری اتفاق افتاد.

شنبه 11 دی 1395  5:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها