0

دایی: خدا نمی‌خواست پنالتی سپاهان گل شود

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

دایی: خدا نمی‌خواست پنالتی سپاهان گل شود

سرمربی نفت با انتقاد شدید از تصمیمات داوری دیدار برابر سپاهان اعلام کرد که اگر آنها پنالتی را گل می‌کردند، فوتبال را کنار می‌گذاشت.

دایی: خدا نمی‌خواست پنالتی سپاهان گل شود

 

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی نفت تهران که موفق شد با پیروزی مقابل سپاهان برای سومین بار به فینال جام حذفی صعود کند، در خصوص اتفاقات جنجالی رخ داده در این بازی توضیح داد.


علی دایی که با تصمیم داور از کنار زمین به دلیل اعتراض به تصمیم او اخراج شده بود در این باره گفت: «سوال من این است که اگر آن صحنه در زمین سپاهان و روی بازیکن ما رخ می داد آیا داور پنالتی‌ می گرفت؟ هزار سال دیگر این کار را نمی‌کرد. ما 10 نفره شده بودیم و از آن لحظه ناراحت شدیم. کارت اول و حتی کارت دومی که به غلامی داد سختگیرانه بود. در بازی قبلی ما در جام حذفی هم برابر استقلال  چند بازیکن دو کارته ما را مثل آب خوردن سه کارته کردند.»


وی در خصوص صحبت‌هایی که پیش از بیرون رفتن از زمین با میلاد فراهانی داشت گفت: «وقتی بیرون می رفتم گفتم که امکان ندارد آن پنالتی‌ گل شود. به دروازه‌بان هم گفتم که اگر آن توپ گل شود فوتبال را کنار می گذارم. دنیا هم اگر جمع شود اگر آن بالایی نخواهد نمی‌شود، پس این قدر تقلا نکنند.»

 

دایی در خصوص اینکه "چرا تصمیم به بیرون کشیدن تیم در آن لحظات داشته" گفت: «من نمی خواستم این کار را بکنم،‌ بلکه بازیکنان می خواستند بیرون بیایند. کجای دنیا داور وسط به خاطر این که وقت بازی تلف نشود از دروازه‌بان توپ را می‌گیرد و به نقطه کرنر می فرستد تا بازیکن کرنر را بزند. وظیفه داور چیز دیگری است. کجای دنیای چنین مساله‌ای را دیده‌اید؟ اگر دیده‌اید به من بگویید. این مساله خیلی حساس است.»

 

او در خصوص شعار هواداران در جریان بازی گفت: «کاری به این مسائل ندارم. تیمم به فینال جام حذفی صعود کرده و ان‌شاء‌الله در فینال هم پیروز می شویم. تیم ما امروز استحقاق پیروزی را داشت. ما چهار بازیکن اصلی‌مان را امروز در اختیار نداشتیم، اما بازیکنان جایگزین عملکرد خوبی داشتند. فقط باید خدا بخواهد تا شما پیروز شوید.»

جمعه 10 دی 1395  5:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها