0

ویسی: خلیل‌زاده را به پرسپولیس نمی‌دهیم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

ویسی: خلیل‌زاده را به پرسپولیس نمی‌دهیم

سرمربی سپاهان گفت: تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و فردا جلوی قدرت ایمان مبعلی و نفت را خواهیم گرفت اما اتفاقات بازی نشان می‌دهد که چه پیش خواهد آمد.

ویسی: خلیل‌زاده را به پرسپولیس نمی‌دهیم

 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا،‌ سرمربی سپاهان در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر نفت اظهار کرد: بازی بسیار مهم و حساسی با این تیم داریم. این بازی نه تنها برای سپاهان بلکه برای کل اصفهان اهمیت دارد زیرا با یک بازی خوب و تماشاگرپسند می‌توانیم به فینال برسیم و یک جام برای اصفهان بیاوریم.

 

وی با بیان اینکه می‌دانیم نفت چگونه بازی می‌کند، ادامه داد: شناخت خوبی روی کادر فنی این تیم داریم و بازیکنانش را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. امیدوارم بتوانیم از راه‌های ضربه‌زدن به نفت استفاده کنیم و نگذاریم این تیم همانند اینکه به تیم‌های دیگر ضربه زد به ما نیز بزند.

 

ویسی درخصوص دریافت گل دقایق پایانی تیمش برابر استقلال گفت: می‌شد یک بازی خانگی را برنده باشیم اما بازی همین است و در تمام دقایق بازی هم می‌شود گل زد هم می‌شود گل خورد اما این را بگویم که ما آن‌قدر جوانمردانه بازی می‌کنیم که حتی نمی خواهیم یک دقیقه وقت‌کشی کنیم. همان گونه که در دقایق پایانی گلر ما روی زمین افتاد و می‌توانستیم راحت وقت‌کشی کنیم اما این کار را نکردیم زیرا می‌خواهیم فنی پیروز بازی‌ها باشیم.

 

وی در خصوص مبعلی بازیکن تیم نفت گفت: مبعلی بازیکن خودم بوده و به خوبی این بازیکن را می‌شناسم. او به خوبی از ضربات ایستگاهی استفاده می‌کند و ضرباتش واقعا ویرانگرانه‌ است اما ما به خوبی تمرین کرده‌ایم و جلوی قدرت ایمان و نفت را خواهیم گرفت ولی این را هم بگویم که اتفاقات بازی نشان می‌دهد که چه پیش خواهد آمد.

 

ویسی با بیان اینکه تمام تلاش خود را می‌کنیم در 90 دقیقه نفت را شکست دهیم، اضافه کرد: تماشاگران همیشه ما را حمایت کردند و البته نشان دادند که مربی این تیم هرکس که باشد این نام سپاهان است که برای هواداران اهمیت دارد. امیدوارم فردا نیز ما را حمایت کنند.

 

سرمربی سپاهان درباره سوالی در مورد محرومیت سه بازیکن نفت افزود: شاید تفکر درستی نباشد که یک مربی بخواهد به دلیل حضور نداشتن چند بازیکن حریف، این تیم را دست بگیرد. ما به هیچ عنوان گول نخواهیم خورد زیرا می‌دانیم که بازیکنان جایگزین همیشه می‌خواهند خودشان را در زمین نشان دهند و جوان‌ترها نیز نشان داده‌اند می‌توانند جایگزین بازیکنان قبلی باشند.

 

ویسی درباره لیستی که به باشگاه برای تعطیلات نیم فصل ارائه داده، گفت: لیستی به باشگاه داده ام و با 3 -4 بازیکن صحبت کرده‌ایم اما به طور قطع فقط جلال عبدی به تیم اضافه خواهد شد.  

 

وی  در پاسخ به اینکه در پست دروازه‌بانی نیز بازیکن خواهد گرفت یا نه گفت: اصلا این کار را نخواهیم کرد. همان طور که دیدید امینی بازیکن جوان و ارزان ما تیم را تا این مرحله بالا آورد. مگر من بیمار هستم که با وجود چنین دروازه‌بانی دروازه‌بان دیگری را به تیم اضافه کنم. البته گلر سوم و چهارم ما هم از تیم‌های پایه هستند.

 

ویسی در پاسخ به این سوال که مذاکرات‌تان با علی کریمی به کجا رسید، تصریح کرد: ما اول فصل نیز این بازیکن را می‌خواستیم و الان نیز موافق حضورش در سپاهان هستیم اما متاسفانه مبلغش زیاد است و باید پول زیادی بابت رضایت‌نامه‌اش پرداخت کنیم که نمی‌دانم باشگاه می‌تواند یا نه. البته این بازیکن تمایل دارد که در سپاهان باشد ولی می‌دانم که با تیم‌های دیگر نیز صحبت کرده است.

 

وی در خصوص شجاع خلیل زاده گفت: اگر پیکه هم بیاید ما این بازیکن را آزاد نخواهیم کرد و پرسپولیسی‌ها بدانند که شجاع بازیکن ما است و او را دوست داریم. درست که پیشرفت بازیکن مهم است اما ما هم سپاهان هستیم و شجاع می‌تواند در سپاهان هم پیشرفت کند حتی اگر 10 میلیارد هم به من بدهند این بازیکن آزاد نخواهد شد.

 

پنج شنبه 9 دی 1395  7:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها