0

محرومیت رئال از خرید بازیکن نصف خواهد شد؟

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

محرومیت رئال از خرید بازیکن نصف خواهد شد؟

باشگاه رئال مادرید تا 13 روز دیگر از نتیجه فرجام خواهی خود در مورد حکم محرومیت فیفا مطلع خواهد شد.

محرومیت رئال از خرید بازیکن نصف خواهد شد؟

 

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته تیم وکالتی رئال مادرید به رهبری قاضی فرر، در لوزان سوئیس و در دفتر مرکزی دادگاه حکمیت ورزشی(CAS)، در مقابل حکم محرومیت فیفا به دفاع پرداخت و در مقابل، وکیل فیفا یعنی مارک کاوالیرو نیز از حکم صادر شده بر علیه رئال دفاع کرد.

 

رئال مادرید از سوی کمیته انضباطی فیفا به دلیل نقض قانون در جذب بازیکنان زیر 18 سال، به محرومیت از خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی محکوم شده؛ اما با اعتراض این باشگاه، فعلا این حکم به حالت تعلیق در آمده است.

 

 

محرومیت رئال از خرید بازیکن نصف خواهد شد؟

 

 

قرار است امروز، قاضی متیو ریب، دفاعیات طرفین را مورد بررسی قرار دهد و طبق پیش بینی ها تا 13 روز دیگر نتیجه نهایی را به اطلاع باشگاه رئال مادرید برساند.

تاکنون هیچ باشگاهی حتی در دادگاه حکمیت ورزشی نتوانسته حکم فیفا را برگرداند؛ اما به ادعای منابع اسپانیایی، باشگاه رئال مادرید بسیار امیدوار و خوشبین است که حداقل بتواند نیمی از این محرومیت را کاهش دهد. به طوریکه در نقل و انتقالات زمستانی 2017 خریدی انجام ندهد و در عوض بتواند در بازار تابستانی، به جذب بازیکنان مدنظرش بپردازد.

 

اتلتیکو مادرید نیز به همین دلیل محروم شده؛ اما طبق توافق این باشگاه با دادگاه CAS، حاضر شده در بازار زمستانی پیش رو خریدی انجام ندهد ولی در عوض نتیجه فرجام خواهی اش تا پیش از ژوئن 2017 اعلام شود.

پنج شنبه 25 آذر 1395  9:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها