0

محمد عباس‌زاده مرد اول دربی شمال

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

محمد عباس‌زاده مرد اول دربی شمال

علی نظرمحمدی علیرغم شکست در دقایق پایانی مقابل نساجی مازندران تیمش را در صدر جدول لیگ آزادگان حفظ کرد.

 محمد عباس‌زاده مرد اول دربی شمال

 

به گزارش "ورزش سه"، سپیدرود که اولین فصل حضورش در لیگ دسته اول را تجربه می کند، در بازی امروز در قائمشهر برابر نساجی مازندران در لحظات پایانی شکست خورد تا با 31 امتیاز به کار خود در این هفته پایان دهد و البته جایگاهش در صدر جدول دست نخورده باقی ماند. 


در دربی جنجالی شمالی‌ها بین نساجی مازندران و سپیدرود رشت، این محمد عباسزاده بود که موفق شد تیمش را پیش بیندازد و البته یک ضربه پنالتی به سود تیمش را هدر داد تا این سهیل حق شناس به عنوان ستاره این فصل سپیدرود باشد که دروازه نساجی را روی ضربه پنالتی باز کند و تیمش را تساوی برساند. در ثانیه های پایانی این بازی اما محمد عباسزاده بار دیگر موفق شد برای این تیم گلزنی کند تا سپیدرود با شکست این دیدار جنجالی را به پایان برساند. 


سپیدرود با این شکست با 31 امتیاز در جایگاه اول دور رفت جای گرفته و این در حالی است که یک بازی عقب افتاده مقابل اکسین در رشت نیز پیش رو دارد. نساجی مازندران نیز با این پیروزی خانگی با 28 امتیاز در جایگاه پنجم در دور رفت به کار خود خاتمه دادند. محمد عباسزاده با دبل در این بازی اکنون با 12 گل زده در رده اول آقای گلی لیگ دسته اول حضور یافت.

 

پنج شنبه 25 آذر 1395  2:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها