0

دانلود کنید: نسخه 6.0 کیبورد گوگل برای اندروید

 
kalali135
kalali135
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1388 
تعداد پست ها : 1143
محل سکونت : خراسان رضوی

دانلود کنید: نسخه 6.0 کیبورد گوگل برای اندروید

از زمانی که گوگل کیبورد جدید خود برای سیستم عامل iOS را عرضه کرد کاربران اندرویدی به فکر این بودند که چرا گوگل این کیبورد عالی را برای پلتفرم اصلی خود، اندروید عرضه نمی‌کند. این کیبورد امکانات بسیار عالی دارد و مسلماً تجربه آن بسیار لذت بخش خواهد بود. امروز غول اینترنتی دنیا این کیبورد را به صورت رسمی برای اندروید نیز عرضه کرد و شما می‌توانید آن را دانلود نموده و استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد امکانات کاربردی جدید این کیبورد صحبت کنیم.


در نسخه جدید به مانند نسخه iOS گوگل نام کیبورد خود را از Google Keyboard به Gboard تغییر داده است و نسخه نرم افزار نیز از 5.2 قبلی به 6.0 رسیده است. البته اگر در لینکی که در انتهای همین مطلب و در فروشگاه گوگل پلی استور قرار داده شده است مراجعه کنید می‌بینید که گوگل هنوز توضیحات پیرامون نرم افزار و نام آن را تغییر نداده است ولی نسخه نرم افزار بروز شده است و این نشان از بارگذاری نسخه جدید و آماده شدن آن برای دانلود جهت کاربران اندرویدی خبر می‌دهد.

اما سری هم به امکانات جدید این کیبورد بزنیم. در Gboard شما بالاخره دکمه هایی مخصوص اعداد خواهید دید که البته با انتخاب فضای مناسب برای کیبورد در قسمت تنظیمات قابل دسترسی خواهد بود و علاوه بر آن کاربر قادر خواهد بود با انتخاب سه زبان مجزا، به تایپ همزمان با استفاده از هر سه آنها بپردازد؛ قابلیتی که پیش از این در SwiftKey عرضه شده بود و برای کاربران با زبان اصلی غیر انگلیسی و همچنین کاربرانی که ارتباطات گسترده ای با دیگر نقاط دنیا دارند می‌تواند بسیار مطلوب و کاربردی باشد.

 

دانلود کنید: نسخه 6.0 کیبورد گوگل برای اندروید


مورد دیگر اضافه شده گسچرها هستند که حالا نام این قابلیت به Glide تغییر کرده است و پنلی هم برای افزودن اومجی ها در کنار دکمه های دیگر کیبورد جای گرفته است.

قابلیت جالب دیگر امکان ارسال فایل های GIF که از قبل ذخیره کرده اید مستقیماً و با استفاده از کیبورد است. البته باید این را در نظر داشته باشید این قابلیت تنها برای نرم افزارهایی در دسترس خواهد بود که ویژگی اضافه کردن GIF ها مستقیماً از داخل کیبورد را دارند و در غیر این صورت انجام این کار برای کاربر ممکن نخواهد بود.


با فعال کردن قابلیت دیگری در منوی تنظیمات یک دکمه G جدید در داخل کیبورد اضافه می‌شود که دسترسی آسان به جستجوی گوگل را در نرم افزار ممکن خواهد کرد. در صورتی هم که آن را غیر فعال کنید یک نوار ابزار پاپ آپ در کیبورد جای خواهد گرفت که به شما امکان مراجعه مستقیم به تم ها، تنظیمات، حالت کار با یک دست و جستجوی اینترنتی را می‌دهد.

 

دانلود کنید: نسخه 6.0 کیبورد گوگل برای اندروید

(برای کاربرانی که به گوگل پلی دسترسی ندارند):

دانلود کنید: نسخه 6.0 کیبورد گوگل برای اندروید


منبع: شهر سخت افزار

چهارشنبه 24 آذر 1395  12:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها