0

مسلمان و فرصت رویارویی مناسب با تیم سابق

 
mahderonaldo
mahderonaldo
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 1610
محل سکونت : مازندران

مسلمان و فرصت رویارویی مناسب با تیم سابق

محسن مسلمان که فوتبال حرفه ای خود را در ذوب آهن پشت سر گذاشت و در این تیم چهره شد، اکنون فرصت مناسبی برای نمایش موفقیت آمیز برابر تیم سابق خود خواهد داشت.


 

به گزارش "ورزش سه"، هافبک شماره 77 پرسپولیس که در دیدار برابر پدیده نتوانست عملکرد مناسبی از خود به جا بگذارد، اکنون برنامه ویژه ای برای تقابل با ذوب آهن دارد. او که از ذوب آهن به فوتبال حرفه ای معرفی شد و به عنوان چهره شناخته شد، در فصل گذشته علیرغم قراردادی که با این تیم داشت مورد توجه یحیی گل محمدی قرار نداشت تا با بازگشت به پرسپولیس و تمرینات سنگین به چهره ای فوق العاده در جمع سرخپوشان تبدیل شود.


این بی اعتنایی از سوی مسئولان ذوب آهن و همچنین یحیی گل محمدی البته باعث شد تا او انگیزه زیادی برای تیم سابق خود در فصل گذشته داشته باشد که با بدشانسی او نیز همراه بود. پرسپولیس در فصل گذشته و در دوران اوج این بازیکن برابر ذوب آهن با اخراج عجیب ایمان صادقی مجبور به بازی با 10 نفر شد تا برانکو ایوانکوویچ تصمیم به تعویض این بازیکن بگیرد و فرصت انتقام جویی از او سلب شود.

 

مسلمان و فرصت رویارویی مناسب با تیم سابق


مسلمان البته در این بازی یحیی گل محمدی را روی نیمکت ذوب نمی بیند تا روحیه انگیزشی اش بالا رود اما نمایش دور از انتظار او برای پدیده و اعلام اینکه به دنبال جبران این اتفاق است باعث شد تا امیدوار به عملکرد مثبت او در فولادشهر باشیم.

چهارشنبه 24 آذر 1395  12:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها