0

حدیثی از حضرت محمد صلى الله علیه وسلم از بیماری های ناشی

 
aryanss
aryanss
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 683
محل سکونت : تهران

حدیثی از حضرت محمد صلى الله علیه وسلم از بیماری های ناشی

حضرت محمد ( صلى الله علیه وعلى آل بیته وصحبه وسلم ) فرمودند:هرگز انحراف جنسی گسترش پیدا نمی كند و در میان مردم شایع نمی شود مگر اینكه عده ای در آن زیاده روی كنند. در این صورت به بیماری ها و آفت هایی مبتلا می شوندكه در میان گذشتگان آن ها نبوده است.

همچنین ایشان فرمودند:هنگامی كه زنا ( محصن یا محصنة ) بین عده ای خاص شیوع پیدا كند، مرگ و میر میان آن ها زیاد می شود.

با نگاهی به آمار آمریكا می توان درستی این حدیث را دریافت:

1- هرساله 134000 مورد جدید از بیماری سفلیس رخ می دهد كه بیشترین آمار در 40 سال گذشته است.

2- هر ساله 1.3 میلیون مورد بیماری سوزاك ( اتشك) رخ می دهد.

3- هر ساله 24 میلیون مورد از ویروس عامل ایجاد ورم پوستی( HPV ) رخ می دهد كه درصد بیشتری از آن در میان جوانان مشاهده می شود.

4- 63% از بیماری های ناشی از روابط پرخطر هر ساله میان افراد زیر 25 سال اتفاق می افتد.

5- بیماری ایدز مهم ترین عامل مرگ بین افراد 25 تا 44 سال است.


حدیثی كه در بالا به آن اشاره كردیم شرح حال جوامع غیر مسلمان است. ( و جوامعی كه اسلام در آنها هست ولی مسلمان وجود ندارد. مترجم). مشكل این جوامع از زمانی شروع شده كه قوانین الهی را كنار گذاشتند و به پیروی از سكولاریزم و مفاهیم بی قید و بندی در آن پرداختند. رسانه ها بزرگ ترین نقش در گسترش این جنایت شنیع  داشتند. بسیاری از برنامه ها و شبكه های تلویزیونی در گسترش فرهنگ بی قیدی و زنا تبلیغ نمودند. آن ها گفته دانشمندان در مورد اینكه زنا می تواند راهی برای آزاد كردن تنش ها و نیاز های باشد تبلیغ نمودند و گفتند كه می تواند بسیاری از مشكلات روانی را حل كند. بسیاری از سخنرانی ها در مدح این جنایت بر علیه بشریت تبلیغ نمودند. بدتر اینكه رسانه های عمومی جمعی این عقیده را در ذهن جوانان وارد كردند كه نباید عفیف و پاكدامن باقی بمانند. عفیف بودن باعث شرمندگی جوانان عفیف در جوامع غربی است. بی قیدی در همه جا گسترش یافته است.

سازمان ها و قوانین از این افراد حمایت می كنند. كلوپ های شخصی و پارك ها و ساحل ها برای انجام این كارها آزاد است. مطالعه ای جدید نشان داده است كه مشاهده صحنه های به خاطر ظهور پایگاه های اینترنتی زیاد شده است به طوری كه 230 میلیون صفحه یعنی 7% از صفحات اینترنتی را به خود اختصاص می دهند.

گزارشات اخیر سازمان بهداشت جهانی نشان می دهد كه بیماری های شایع ترین نوع بیماری است كه غرب با آن دست به گریبان است. تاثیرات آن در سن های مختلف روبه افزایش است.

 دكتر George Gold  می گوید در دنیا در هر ثانیه، چهار نفر دچار بیماری می شوند و دكتر George Kous می گوید كه مقدار واقعی بیش از این عدد و  4 تا 10 برابر این مقدار است. دكتر George Gold   در كتابش می گوید كه تمام امید های ما به اینكه پزشكی و تجهیزات آن می توانند بیماری های را ریشه كن یا حداقل محدود سازند دود شدند و به هوا رفتند... علت این مشكل در تغییر رفتار اجتماعی انسان است.

صدای حكیمان با بلند تر شدن صدای دشمنان بشریت ضعیف تر می شود. اكنون در غرب این فرهنگ كه شخصی كه قبل از ازدواج دارای رابطه نبوده است آدم غیرعادی می باشد، رسوخ كرده است.

دكتر snowfield  در كتابش به نام sex diseases می گوید كه: جامعه فعالیت ممنوع را ندیده می گیرد. اكنون وقتی از مسایل در جمع مردم صحبت می شود، هیچ احساس شرم و خجالت به وجود نمی آید و عفت عمومی عادتی پوسیده است. رسانه ها به این بهانه كه این یك نیاز غریزی است، هرزگی را ترویج می كند. زنا حتی در كلیسا هم عملی عادی شده است. بسیاری از كشیشان برای جلب طرفدار در این مورد صحبت می كنند. روزنامه ها می گویند كه بیش از 80% راهبان زن و راهبان مرد و كشیشان عمل زنا را انجام می دهند و 40% آن ها هم جنس باز هستند.... بعضی از كلیسا ها ازدواج مرد با مرد را مجاز كرده اند.

به بیماری ها و آفت هایی مبتلا می شوندكه در میان گذشتگان آن ها نبوده است.

بسیاری از بیماری ها قبلا وجود نداشته اند. این بیماری ها عامل مرگ های بسیاری هستند و خطر ویروس آن ها در این است كه خود را اصلاح می كنند. ما در مورد عمومی ترین آن ها صحبت می كنیم.

(1) ایدز

در بین آفت هایی است كه حضرت محمد صلی الله علیه وسلم آن را در میان جوامعی كه زنا می كنند پیش بینی كرده است.

آفت به بیماری های گفته می شود كه درمان آن غیر ممكن است.

HIV/AIDS رنجی غیر قابل بیان به بشر تحمیل می كند. در بعضی از كشور ها حتی روند رشد را معكوس كرده است. تا اواخر دهه 1970 بیش از 23 میلیون نفر جان خود را به خاطر آن از دست داده اند. تا سال 2010 كشته های آن به 45 میلیون نفر می رسد. تا آن موقع نرخ كشتار بچه ها در بعضی از كشور ها دو برابر می شود. HIV/AIDS انفجار مخربی را در جوامع و اقتصاد و ثبات آن ها به راه می اندازد. كشاورزان، پزشكان، معلمان، روشنفكران و پلیس ها و غیره را به كام مرگ می كشاند.

HIV/AIDS بیماری روبه رشد در میان جوانان به خصوص دختر ها است. از 5 میلیون مورد این بیماری در سال 2002 نیمی از آن میان جوانان بوده است. بیش از یك سوم كسانی كه به این بیماری مبتلا هستند زیر 25 سال هستند و تقریبا دو سوم آن ها زن هستند. HIV/AIDS   14 میلیون بچه را بی سرپرست كرده است و چند میلیون بیشتر را در خطر زیادی قرار داده است. بیش از 2000 نفر در روز در سال گذشته به این ویروس دچار شده اند كه یا در هنگام حاملگی یا تولد یا شیردهی از سینه مادر بوده است.

بسیاری از محققان اعتقاد دارند كه این ویروس از جنوب صحرای آفریقا در طول قرن بیستم آمده است و اكنون همه گیر شده است و حدود 38.6 میلیون نفر در دنیا به آن مبتلا هستند. در ژانویه 2006، دستور كار  مشترك سازمان ملل برای HIV/AIDS ، (UNAIDS) و سازمان بهداشت جهانی ( WHO ) پیش بینی كردند كه این ویروس از زمان شناسایی اش در 5 جون 1981 تا به حال 25 میلیون نفر را كشته است كه آن را یكی از كشنده ترین بیماری همه گیر در تاریخ كرده است. فقط در سال 2005 حدود 2.4 تا 3.3 میلیون نفر در اثر آن مرده اند.

ایدز در اثر ویروسی به وجود می آید كه تنها بعد از اینكه زیر میكروسكوپ الكترونیكی هزاران بار بزرگتر شده دیده می شود. این ویروس توانایی ناگفتنی در اشغال سلول و تكثیر از طریق كنترل كردن راز های ژن ها در سلول دارد. این ویروس به سلول های T4 كه پایه سیستم ایمنی است حمله می كند و در نتیجه این سلول را كاملا از بین می برد.

این ویروس كشنده با حمله به سلول های T4 كاملا آن ها  را فلج می كند و سپس با رمز گشایی رمز های ژن هایش، تعداد خود را افزایش می دهد. در مرحله بعد تعداد زیادی از آن به سلول های دیگر حمله می كنند و چیزی كه بسیار عجیب است آن می باشد كه وقتی سلول های T4   می بینند كه یكی از آن ها نابود شده است، دست به خود كشی می زنند و بعد كل سیستم ایمنی چنین كاری می كند.( به نظر من این بیماری زبان خاصی دارد و با عملكرد خود كه سیستم ایمنی را از بین می برد دارد می گوید كسانی كه بی بند و باری دارند و زنا می كنند در حقیقت امنیت جامعه را تهدید می كنند و نسل بشر را از بین می برند. مترجم)

بعد از ازبین بردن سیستم ایمنی، تعداد زیادی از ویروس ها به بدن انسان حمله می كنند و باعث به وجود آمدن هرگونه بیماری می شود و بسیاری از بیماری ها خود را نشان می دهند كه تعدادی از این بیماری ها در زیر آمده است:

انقباض شكمی، حالت تهوع یا استفراغ. اسهال.  لنف های درشت شده در گردن، زیر بغل و كشاله ران. تب. سردرد. دردهای ماهیچه ای و درد مفصل. جوش و خارش پوست. گلو درد. كاهش وزن. سرآسیمگی و عدم توانایی در تمركز،سرفه خشك، خستگی، تب، كم اشتهایی،درد در دهان، تغییر شكل ناخن ها. عرق كردن در شب. تفس كوتاه .درد در هنگام بلع، تغییرات شخصیتی و ذات الریه، سرطان و ....

این بیماری به سرعت خود را اصلاح می كند به طوری كه پیدا كردن دارویی برای آن را غیر ممكن می كند.

·  آیا حضرت محمد انسان ها را از خطر آن آگاه نكرد؟

·  آیا تمامی بیماری های ناشی از تماس ، تنبیهی از طرف خداوند نیست؟

·  آیا فقط انسان ها در خطر ابتلا به این بیماری هستند یا حیوانات نیز ممكن است مبتلا شوند.

·  انسان قادر به پیدا كردن واكسنی برای آن نیست زیرا به سرعت خود را عوض می كند.

(2) سفلیس

از زمان پیدایش آن در سال 1494، این آفت زندگی میلیون ها نفر را گرفته است و در آینده زندگی بسیاری را نیز می گیرد. ویروس این بیماری هنوز در حال تغییر شكل است. سفلیس بیماری است كه در هنگام تماس منتقل می شود. این بیماری  در صورتی كه درمان نشود بسیار خطر ناك است و احتمال ابتلا به ایدز را در فرد زیاد می كند

سوزاك

این بیماری در اثر عوامل زیر به وجود می آید:

·  رابطه با شخص مبتلا

·  وسایل مشترك

·  باكتری آن می تواند از طریق دست دادن منتقل شود( این مورد كم پیدا می شود)

·  در هنگام تولد بچه

·  از   طریق بوسیدن معمولی، حمام ، توالت، لیوان یا صندلی توالت مشترك منتقل نمی شود.

(4) عفونت تبخالی

 ابتدا به صورت احساس سوزش و خارش در محل به وجود می آید. بر اساس اینكه شدت بیماری در چه حدی باشد، به دنبال این احساس های اولیه، ناحیه ای ورم كرده در آن قسمت به وجود می آید. سپس این قست دردناك می شود و وقتی دست به آن زده شود بسیار دردناك می شود. در نهایت این ناحیه چركین می شود و از خود مایع شفافی را به بیرون می دهد و سپس به مدت یك هفته تا ده روز خوب می شود. این زمان از شخصی به شخص دیگر متفاوت است.

از شروع بیماری، بسیاری از بیماران دچار سردرد، خستگی شدید، انقباض عصبی می شوند كه باعث از دست دادن كنترل فردی می شود. خستگی ناشی از این تبخال ها می تواند با افسردگی ناشی از ظاهر بیماری در فرد دنبال شود و فرد را خیلی ناراحت كند و همین ناراحتی می تواند به تشدید بیماری منجر شود.

راه حل اسلام برای بی بند و باری و زنا:

خداوند در قرآن می فرمایند:

{قُلْ لِلْمُؤْمِنِینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَیَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِیرٌ بِمَا یَصْنَعُونَ} [نور:30].

"به مردانی كه ایمان آورده اند بگو كه چشمان خویش را فرو گیرند و زهارشان را نگه دارند. این برایشان پاك تر است، خداوند به آنچه می كنند آگاه می باشد."

بنابراین مرد و زن باید نگاه خویش را كنترل كنند. ( در هنگام نگاه كردن، نگاهشان رو به پایین باشد )

نگاه كردن به زن تاثیر زیستی بر روی بدن دارد و اگر این نگاه به نامحرم باشد، این تاثیر نوعی ضرر به حساب می آید.


برگردان:احسان اشرفی: پاسخها و نظرات داده شده در مورد این مطلب به ایمیل من ارسال شود. ashrafi.ehsan@gmail.com

برگرفته از سایت:   55a

نوشته: Magdy  Abd Al-Shafy Abd Al-Gawad ، سردبیر مجله   Islam inspires -

 

از گناه متنفر باش نه از گناهکار ...

شنبه 11 مهر 1388  5:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها