0

طاهری: ایران امن است، مشکل از ما نیست

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

طاهری: ایران امن است، مشکل از ما نیست

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در گروه سختی قرار گرفته‌ایم ولی این مساله ما را متوقف نمی‌کند. برای میزبانی هم ما مشکلی نداریم و ایران امن‌ترین کشور منطقه است.

طاهری: ایران امن است، مشکل از ما نیست

 

به گزارش "ورزش سه"، علی اکبر طاهری در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: شکی نیست که در جام قهرمانان آسیا در یکی از سخت‌ترین گروه‌های ممکن قرار گرفته‌ایم ولی این مساله ما را متوقف نمی‌کند.

 

وی افزود: ما و آقای برانکو در زمان آماده کردن این تیم فقط به قهرمانی در لیگ برتر فکر نمی‌کردیم و طبیعی است که همپای حریفان آسیایی خودمان با تلاش بیشتر سعی می‌کنیم همچنان بر توانایی‌های خودمان اضافه کنیم. به این منظور در همکاری با آقای برانکو آنچه لازم باشد را انجام می‌دهیم.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین درباره هم گروهی با تیم الهلال عربستان و مطرح بودن بحث بازی در کشور ثالث خاطرنشان کرد: مشکل از ما نیست. ایران از امن‌ترین کشورهای منطقه است و این توانایی را داریم که بهترین میزبانی را از تیم‌های حریف داشته باشیم. حالا اگر عربستانی‌ها درباره کشور خودشان نگاه دیگری دارند و طور دیگری فکر می‌کنند بحث دیگری است.

 

طاهری درباره اینکه آیا برای انتخاب کشور ثالث تصمیم‌گیری شده است یا نه، تصریح کرد: این مساله هنوز نهایی نشده است و مسائل و موارد گوناگونی باید در این ارتباط لحاظ شود. از رفت و آمد تیم خودمان گرفته تا امکاناتی که در آنجا مورد نیاز خواهد بود باید مورد توجه قرار بگیرد.

سه شنبه 23 آذر 1395  4:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها