0

افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد تا دهه فجر

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد تا دهه فجر

افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد تا دهه فجر

استاندار یزد از افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد تا دهه فجر خبر داد.

کد خبر: ۲۱۷۳۹۰

تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۹ - 13December 2016

افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد تا دهه فجر

به گزارش دفاع پرساز یزد، سید محمد میرمحمدی استاندار یزد از مرکز فرهنگی دفاع مقدس بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید سرهنگ رجبی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد گزارشی از روند اجرایی پروژه، میزان اعتبار، درصد پیشرفت کار ارائه کرد و اظهار داشت: پیرو قول سردار بهمن کارگر در سفر به استان یزد تمام تلاش را خود را داریم که بتوانیم مجموعه را دهه فجر امسال افتتاح کنیم، اما مشکلی که با آن روبه رو هستیم کمبود اعتبار برای اتمام پروژه است.

در ادامه «سید محمد میر محمدی» استاندار یزد با تبریک هفته وحدت، تولد پیامبر اسلام و امام جعفر صادق (ع) از زحمات مجموعه مرکز فرهنگی دفاع مقدس قدردانی کرد و گفت: از یکسال گذشته اقدامات خوبی انجام شده است و این کار هرچه زودتر به انجام برسد سرمایه زودتر در اختیار مرکز قرار می گیرد و ما همه هدفمان این است که کلیه برنامه ها در سطح استان در زودترین زمان ممکن در اختیار مردم قرار بگیرد بخصوص این مرکز که نمادی از عزت، شرافت و سربلندی کشور است و نمونه ای از ارزش های اعتقادی، دینی ما به حساب می آید و مرکزی است برای پویایی و بالندگی جوانان این کشور و آشنایی بیشترشان با تلاش هایی که به عمل می آید برای حفظ استقلال، تمامیت ارضی، سربلندی و امنیت کامل کشور .

«میرمحمدی» با اشاره به بازدیدی که از مر کز فرهنگی داشت بیان کرد: محوطه را هرچه زودتر آماده کنید که چشم گویای مرکز تلقی می شود.

استاندا در ادامه افزود: در سفر ریاست جمهور به یزد 7 میلیارد تومان اعتبار برای مرکز فرهنگی مصوب شده است که با پیگیری های استانداری ان شاالله به زودی می رسد، در خصوص مواردی که مربوط به استان است و منع قانونی ندارد ما اعلام آمادگی می کنیم تمام مشکلات را مرتفع کنیم.

«میرمحمدی» با اشاره به سفر « سردار کارگر» به یزد گفت: به مدد الهی دهه فجر با حضور سردار کارگر این مجموعه موثر را افتتاح خواهیم کرد و مردم یزد نیز از مرکز فرهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بهره مرمند خواهند شد.

در پایان جلسه؛ پیمانکار مرکز فرهنگی نیز گزارشی از روند اجرای پروژه داد و مشکلاتی را مطرح کرد که مقرر شد با همکاری استانداری این موضوعات حل شود.

انتهای پیام/

سه شنبه 23 آذر 1395  12:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها