0

ناکامی آدم ربای 3 هویتی و همدستش در اخاذی 270 میلیون تومانی

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

ناکامی آدم ربای 3 هویتی و همدستش در اخاذی 270 میلیون تومانی

کارآگاهان پلیس،آدم ربا ی سه هویتی را به همراه همدستش که قصد اخاذی 270 میلیون تومانی از خانواده فرد ربوده شده را داشتند در شهرستان پاکدشت دستگیر کردند.رئیس پلیس آگاهی سیستان وبلوچستان به  پایگاه خبری پلیس گفت:در پی آدم ربایی فردی 26 ساله در یکی از خیابان های  زاهدان در چهاردهم مهر امسال، بررسی موضوع  در دستور کار  پلیس قرار گرفت.


سرهنگ ابراهیم ملاشاهی با اشاره به این که آدم ربایان طی  تماس تلفنی با خانواده فرد ربوده شده درخواست مبلغ 270 میلیون تومان وجه نقد برای آزادی وی را داشتند، افزود:کارآگاهان پلیس با پایش های تخصصی خودروی پژو که با استفاده از آن آدم ربایی انجام شده بود، را شناسایی  و در یک عملیات غافلگیرانه یکی از آدم ربایان را دستگیر و خودرو را نیز توقیف کردند.

 

وی به ادامه تحقیقات اشاره کرد و گفت: ماموران در ادامه تحقیقات عامل اصلی آدم ربایی را که پس از ارتکاب جرم به شهرستان پاکدشت متواری شده و با سه هویت جعلی، خود را از چشم ماموران مخفی کرده بود، شناسایی ودستگیر کردند.

 

این مقام انتظامی با اشاره به این که این آدم ربا، زندانی فراری محکوم به حبس ابد به جرم مواد مخدر نیز است، گفت: متهم در تحقیقات پلیس به ارتکاب آدم ربایی به دلیل اختلافات مالی اعتراف کرد و ماموران فرد ربوده شده را که در کوه های اطراف زاهدان نگهداری می شد آزاد کردند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 23 آذر 1395  8:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها